Beşiktaş 2018-2019 Süper Lig sezonuna iyi bir başlangıç yapamadı. Alınan kötü sonuçlar sonrasında kulüpte yaşanan bazı problemler söylenti şeklinde yazılmaya başlandı. Özellikle Şenol Güneş etrafında dönen bazı haberler sonrası başarılı teknik adam v

Kartalbakışı - Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in tek düşüncesi bir kez daha Beşiktaş ile şampiyon olmak. Milliyet gazetesinden Serdar Sarıdağ'ın haberine göre Şenol Güneş maddi problemleri dert etmiyor ve bunun her kulüpte olduğunu belirtiyor. Deneyimli teknik adam bugün basın toplantısı düzenleyecek.

İşte Serdar Sarıdağ imzalı o haber;

Siyah-beyazlı ekibin tecrübeli hocası, UEFA Avrupa Ligi’nde yarın Genk ile oynayacak karşılaşma öncesi düzenlenecek ve başkan Fikret Orman’ın da katılacağı basın toplantısında merak edilen tüm sorulara yanıt verme kararı aldı.

Beşiktaş’ı, UEFA lisansı konusunda köşeye sıkıştırma gibi bir düşüncesinin olmadığını yakın çevresi ile paylaşan Güneş’in, maddi sorunların bir an önce aşılarak takımın şampiyonluk yarışına motive olması için çaba harcadığını söylediği bildirildi.

Gözden kaçırmayın

Beşiktaş'a 2.01'lik forvet: Paul Onuachu Beşiktaş'a 2.01'lik forvet: Paul Onuachu

Ödemelerde gecikme olsa bile, bu tür nedenlerden dolayı Beşiktaş’tan ayrılmayı hiç aklına getirmeyen deneyimli hocanın, “Tek gayem burada üçüncü kez şampiyonluk görmek. Lig uzun bir maraton. Bu yarışta daha çok şeyler yaşanacak. Tüm kulüplerde sorunlar oluyor. Elele verilince bu sorunlar aşılır” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Kendisi hakkında yapılan yorumlara üzüldüğünün altını çizen Güneş’in bugünkü toplantıda tüm camiayı kenetlenmeye davet edeceği belirtildi.