Her antrenmanda olduğu gibi Şenol Güneş'in uyarılarıyla geçen Beşiktaş antrenmanında, Cenk Tosun yıldızlaştı!

Futbolcuların basın toplantısında ‘Acı çekiyoruz’ ve ‘Çok yoğun çalışıyoruz’ dediği Beşiktaş antrenmanlarında Şenol Güneş’in uyarıları devam ediyor.

Marienfeld’de kamp yapan siyah-beyazlılar, 1 saat 15 dakika süren antrenmanda, ısınma ve istasyon hareketlerinin ardından 3 grup halinde dar alanda pas çalışması gerçekleştirdi.

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yarı sahada ve dar alanda değişmeli olarak oynanan taktik ağırlıklı çift kale maçla devam eden antrenman, yenileme programıyla sona erdi.

Güneş, çalışma sırasında futbolcularına oyunun yönünü değiştirmeleri ve pas alışverişini sıklaştırmaları yönünde uyarılarda bulundu. Çift kale maç sırasında Cenk Tosun, attığı gollerle dikkati çekerken, Oğuzhan Özyakup kısa süreli sakatlık yaşadı.

3 FUTBOLCU ANTRENMANA KATILMADI

Çalışmada, milli takımlarda görev yaptıkları için izne geç çıkan ve bu yüzden takımla henüz katılmayan Pedro Franco ve Alexander Milosevic yer almadı. Bel omurları arasındaki disklerde ve faset eklemlerinde aşınmaya bağlı dejenerasyon tespit edilen ve İstanbul’a giden Ersan Adem Gülüm de çalışmada yer almadı. Tecrübeli futbolcunun akşam saatlerinde Almanya’ya dönerek çalışmalara devam edeceği kaydedildi.

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına akşam basına ve taraftara kapalı yapacağı antrenmanla devam edecek.

Gözden kaçırmayın

Cenk Tosun transferinde Yunanlı rakip! Cenk Tosun transferinde Yunanlı rakip!

BAŞKAN ORMAN KAMPA GELİYOR

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın, bu akşam siyah-beyazlı ekibin kampına geleceği öğrenildi.

İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Orman’ın, buradan Almanya’ya geçeceği ve akşam saatlerinde siyah-beyazlı ekibin yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü bölgeye geçeceği belirtildi.

Bu arada Beşiktaş’ın antrenmanını, kulüp basın sözcüsü Metin Albayrak da izledi.