Güneş, Serdar’ı hazır tutuyor

Beşiktaş Yönetimi, hem takım içerisinde disiplini sağlamak hem de Beşiktaş imajını korumak için sezon öncesinde futbolculardan imza aldı.

GÜNDEM 10.09.2015 - 10:59 21.04.2021 - 23:58 Kartal Bakışı
 Yeni sezon prim sisteminde değişikliğe giren Beşiktaş Yönetimi, hem takım içerisinde disiplini sağlamak hem de Beşiktaş imajını korumak için sezon öncesinde futbolculardan imza aldı. Prim ve ceza sistemini oyuncularına deklare eden Kartal, bu konuda taviz vermeyecek.
Basına verilecek demeçlerden, saha içi ve özel yaşamdaki davranışlara kadar çeşitli uyarıların yer aldığı kağıdı imzalayan oyuncular, verilen sözleri tutmaması durumunda sözleşmesinin yüzde 1’inden yüzde 10’una kadar ceza ödeyecek. Maç başı prim yerine sezon sonunda şampiyon olmaları durumunda prim alacak olan futbolcular, yönetimle yaptığı anlaşma gereği, basına daha dikkatli konuşacak.

Siyah-beyazlı oyuncular ayrıca saha içerisinde centilmenliğe aykırı takımı zor durumda bırakacak davranışlardan da kaçınacak. Başkan Fikret Orman’ın özellikle camialar arasında nifak tohumu ekilecek davranışlardan kaçınılmasını özellikle istediği ortaya çıktı.

Menajerden uzak dur!

Cenk Gönen’in Galatasaray’a gitmesi nedeniyle üçüncü kaleciliğe Veysel Sapan’ı getiren Beşiktaş Yönetimi ve teknik heyet, genç kaleciden çok umutlu... Karakteriyle hem altyapıdaki hocalarının, hem de A takımdaki antrenörlerin gözbebeği olan genç yeteneğin üzerinde duran Beşiktaş Yönetimi, bu oyuncuyu menajerlerden korumak için kanatları altına aldı.

Menajerleri kulübün alt yapısından uzak tutmak için Veysel gibi yetenekleri uyaran Beşiktaş Yönetimi, Veysel’i 18 yaşına kadar himayesi altında tutmaya çalışacak.

Güneş, Serdar’ı hazır tutuyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Andreas Beck geldiğinden beri kendine ilk on birde yer bulamayan Serdar Kurtuluş ile görüştü, her an oynayabilecekmiş gibi hazır olmasını istedi.

Hazırlık maçlarında zaman zaman ön liberoda görev alan Serdar Kurtuluş ile konuşan deneyimli teknik adamın, Serdar’ı hem sağ bek hem de ön libero oynatabileceğini söylediği öğrenildi. Güneş, yedek kaldığı için bir kenara çekilmek yerine eskisinden daha da hırslı olması gerektiğini de genç oyuncuya iletti.


 Milliyet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@