Antrenman öncesi futbolcularıyla bir araya gelen Güneş, "Milli takım arasını sakatsız, kayıpsız geçmemiz önemliydi. Lige kaldığımız yerden devam edeceğiz. Rehavet istemem. Hedefsiz değiliz" ifadelerini kullandı.

"BİR YERE GİTTİĞİM YOK"

Son günlerde Beşiktaş'taki geleceğiyle ilgili spekülasyonlar üzerine oyuncularına seslenen tecrübeli çalıştırıcı, "Benim bir yere gittiğim yok. Hepiniz gibi benim de bu kulüple kontratım var. Kontrattan da öte bir sorumluluğum, bir meslek ahlakım var. Şartlar bunu gerektirdi. Ligde hedefimize ulaşmalıyız. Rehavet istemem. Hedefsiz değiliz. Karşımızda 2. yarının en iyi, en formda takımı olacak. Zorlu deplasmandan 3 puanla dönerek yolumuza devam etmeliyiz" dedi.

"ŞAMPİYONLUK YARIŞI, DEVLER LİGİ..."

Güneş, sözlerine şöyle devam etti: "Şampiyonluk yarışının iki takım arasında geçecek gibi görünmesi motivasyonunuzu kırmamalı. Alacak verecek işleri çözülür. Türkiye'de her kulübün yaşadığı finansal sorunları yaşadık. Bunun çok speküle edilmesi, yalnızca bizde yaşanıyormuş gibi algı oluşturulması moralinizi bozmasın. Sizler tecrübeli ve iyi futbolcularsınız. En güzel cevabı sahada vereceğiz. Şampiyonlar Ligi vizesi almak için tüm gayretimizi göstermeliyiz."

Güneş