Şenol Güneş, Atiker Konyaspor maçı sonrası özellikle 10 kişi kaldıktan sonra sergiledikleri oyundan memnun olduğunu söylerken, "Bu oyunun üstüne koyarsak şampiyon olacağımızı düşünüyoruz." dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-2 sona eren Atiker Konyaspor maçını değerlendirdi. "İlk yarı başladığımızda oyun kontrolü bizdeydi." diyen Şenol Güneş, "Ama hücuma yavaş çıktık. Çıkarken top kayıplarımız oldu. Rakibin sağdan geleceğini bilmemize rağmen iki kez adam kaçırdık. Bir de penaltı oldu." dedi. 

Gözden kaçırmayın

60 dakika 9 kişi oyanayan Beşiktaş, İzmir'den 3 puanla dönüyor 60 dakika 9 kişi oyanayan Beşiktaş, İzmir'den 3 puanla dönüyor

Golün gelmesi, 10 kişi kalmanın kendilerini zorladığını kaydeden tecrübeli teknik adam, "Adem'i geriye aldığımızda daha çok koşmaya başladı. Adem, geri çekilince çok etkili oynadı. Daha net pozsiyonlarımız vardı. Ancak santrafor arkasında daha etkili oynamasını istiyoruduk. 2. yarı iyi hücumlar yaptık. Goller attık. Sonra beklenmeyen bir gol yedik. Takım bütün olarak defanstaydık. Sayımızın defansta fazla olması işimize yaramadı. İki puan kaybettik. 
Burada kazansaydık katlamalı devam edeceğeimizi düşünüyorduk. 10 kişi kaldıktan sonra oyuncuların mücadelesi olumluydu. Bu oyunun üstüne koyarsak şampiyon olacağımızı düşünüyoruz. Düşüncemiz o ve bizden beklenen o yönde." diye konuştu. 

Maç içinde kart sayısının fazla olmasını da değerlendirmesi istenen Güneş yorum yapmaktan sakındı ve "Onlarla ilgili konuşmak istemiyorum. Herkes her şeyi görüyor. Bütün maçlarda ne olduğunu biliyor." demekle yetindi.