Han'ın Ceylan diye konuştuğu kişi, Masumlar Apartmanı Ceylan kim? Masumlar Apartmanı Ceylan Aslıhan Gürbüz mü gündemi sarsan konular arasında yer alıyor.

TRT'in büyük merakla takip edilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Ceylan ismi gündemi sarsmıştı. Diziseverlerin merakla araştırdığı Masumlar Apartmanı Ceylan kim sorusu için yeni bir isim gündemde.

Salı akşamları diziseverleri ekranlara kilitleyen Masumlar Apartmanı dizisi, tüm heyecanıyla yeni bölümleriyle devam ediyor. Her bölümü ayrı merak uyandıran dizide, güçlü oyuncu kadrosuda dikkat çekiyor. Muhteşem oyuncu kadrosu, sürükleyici olay örgüsüyle soluksuz izlenen dizide Han'ın eski sevgilisi Ceylan ismi ön plana çıkmıştı.

Masumlar Apartmanı'nda İnci'nin ölümü sonrası yeni oyuncular diziye dahil oldu. Önce Rüya sonrasında Ceylan Han'ın çemberindeki isimlerden. Bir kaç bölümdür ismini sıklıkla duyduğumuz ve kim olduğu hakkında çeşitli görüşler ileri sürülen oyuncunun kim olduğu hakkında yeni bir görüş ortaya atıldı.

Masumlar Apartmanı Ceylan kim?

Masumlar Apartmanı Ceylan'ı Özgü Namal ya da Melisa Sözen'in canlandıracağı yönünde yorumlar vardı. Şimdi ise herkesi şok edecek bir isim gündemde. Masumlar Apartmanı Ceylan'ı Aslıhan Gürbüz oynayacak. Masumlar Apartmanı yeni bölümde bu ismin kesinleşeği öngörülmekte.

Masumlar Apartmanı Ceylan'ın hikayesi

Ceylan isminin kim olduğu yanı sıra hikayesi de bir o kadar merak edilmekte. Masumlar Apartman'ı Ceylan Han'ın eski sevgilisi. Son bölümde izlenen Han'ın gece kağıt-çöp toplamaya çıktığı sahnelerde duvara yapıştırılan kağıtlar ayrıca merakları ikiye katlamakta. Ceylan'ın hikayesini ilerleyen bölümlerde daha da netleşecek.

Güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz kim, kaç yaşında?

Aslıhan Gürbüz,16 Şubat 1983, Çanakkale, Türk, tiyatro ve sinema oyuncusu.

5 yaşında babasının işinden dolayı İstanbul'dan Bursa'ya taşınma kararı aldılar. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu'nda okudu.Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.

Aslıhan Gürbüz rol aldığı yapımlar

2009 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı'nın üstlendiği, senaryosu Meral Okay tarafından yazılan ve yönetmenliğini Ulaş İnaç'ın yaptığı Bir Bulut Olsam dizisinde rol aldı.Bir zamanlar yayınlanmakta olan Yahşi Cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter "Cazibe"yi canlandırdı. Zeytin Tepesi dizisinde "Deniz", Muhteşem Yüzyıl: Kösem'de ise "Halime Sultan" karakterlerini canlandırmıştır.

Gözden kaçırmayın

ABD Dışişleri Bakanı Blinken: "Eğer Putin balarılı olursa..." ABD Dışişleri Bakanı Blinken: "Eğer Putin balarılı olursa..."

Temmuz 2011'de oyuncu Kerem Kupacı ile evlenen Aslıhan Gürbüz 2014'te ayrıldı.