"Zemin 10 numara!"

Ligde Cumartesi Akhisar’la karşılaşacak Kara Kartal’a, en büyük korkusundan güzel haber var.

GÜNDEM 20.04.2016, 08:57 20.04.2016, 08:58
591

 Akhisar’ın basın sözcüsü İbrahim Evren Acar, “Çok kötü yerlere yeni çim sererek Fenerbahçe maçına zeminimizi yetiştirmiştik. O dönemde daha çok yeni olduğu için biraz sıkıntı vardı. Ama şu anda 10 numara zeminimiz var” dedi.

Spor Toto Süper Lig’de cumartesi günü Akhisar Belediye’ye konuk olacak Siyah-Beyazlılar, maçın oynanacağı 19 Mayıs Stadı’nın zemininden dolayı tedirginlik yaşıyordu. Daha önceki maçlarda hemen hemen her bölgesinde bozulma gözlenen sahanın oyuncularda sakatlık riski yaratabileceği endişesini taşıyan Beşiktaş teknik heyetine bu konuda müjdeli haber geldi.

Akhisar Belediye’nin basın sözcüsü İbrahim Evren Acar, zeminin futbol oynamaya oldukça müsait olduğunu söyleyerek, “Sezon başında İzmir’deki stat sıkıntısı nedeniyle 3 takımı taşıyan zemin doğal olarak yıprandı. Ara ekimlerle bakımını yaparak devre arasına kadar geldik. Yine devre arasında zemini tamamen kaldırma şansımız yoktu. Çok kötü yerlere yeni çim sererek daha iyi yerlere yeni ekim yaparak Fenerbahçe maçına zeminimizi yetiştirdik. O dönemde daha çok yeni olduğu için biraz sıkıntı vardı. Ancak şu an herkes gelip bakabilir, 10 numara zeminimiz var. Ve maçlarımızı burada oynamaya devam edeceğiz” diye konuştu.
 Fanatik
Yorumlar (0)