Zaferlerin miladı olmasını diliyorum

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 2015 yılının her anlamda Beşiktaş'ın yılı olacağını bildirdi.

Zaferlerin miladı olmasını diliyorum

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 2015 yılının her anlamda Beşiktaş'ın yılı olacağını bildirdi.

Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan yeni yıl mesajında 2014 yılını değerlendirip, 2015 yılı hedeflerini değerlendirdi.

Üzüntüleriyle, sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktıklarını belirten Orman, "Yeni umutlarla, yeni hedeflerle, yeni heyecanlarla yeni bir yılı karşılıyoruz. Her yeni yıl, geçmiş yılların getirdiği tecrübenin, birikimin üzerine inşa edilecek yeni bir başlangıç, yeni bir heyecan, yeni beklentiler, umut demektir. Geçen senelerde idari, sportif ve mali alanlarda temellerini attığımız çalışmalarımızı sonuçlandıracağımız 2015 yılı, gururlandığımız ve her anlamda Beşiktaş'ın, Beşiktaşlıların yılı olacaktır" ifadelerini kullandı.

Yeni yılda yapımı süren Vodafone Arena'nın açılışının yapılacağını kaydeden Orman, şöyle devam etti:

"2015 yılı, Beşiktaş'ın ve Türk sporunun en büyük projelerinden Vodafone Arena'nın tamamlandığı ve açılışının yapılacağı bir yıl olacak. Yeni mabedimizle birlikte 2015 yılı, Beşiktaş için bir milat, yeni bir devrin başlangıcı olacaktır. Kulübümüze çağ atlatacak olan Vodafone Arena, sadece bugünün Beşiktaşlılarına değil, gelecek nesillere de en büyük armağanımızdır. Bu projenin bizim dönemimizde tamamlanacak olması hayatımızın sonuna kadar en önemli gurur kaynağımız olacaktır."

Orman, yeni yılda tesisleşmenin yanı sıra sportif başarıların da geleceğini ifade ederek, "2015 yılı tesisleşmenin yanı sıra sportif başarılarıyla da bizim yılımız olacaktır. Futbol takımımız, UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nu lider olarak tamamlayarak, bir üst tura adını yazdırdı. Yine Spor Toto Süper Ligi Süleyman Seba Sezonu'nda ve Ziraat Türkiye Kupası'nda oynadığı futbol için teknik direktörümüz Slaven Bilic başta olmak üzere teknik ekibine ve futbolcularımıza teşekkür ediyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Taraftarlara hitaben de Orman, "Futbol takımımızın ikinci yarıda arzuladığımız şampiyonluğa sizlerin desteği ile ulaşacağına; ligdeki ve Avrupa'daki performansıyla göğsümüzü kabartan Beşiktaş İntegral Forex ve kadın basketbol takımımızın nice zaferlere ulaşacağına gönülden inanıyorum. Hentboldan atletizme, cimnastikten boksa kadar Beşiktaş ambleminin olduğu tüm takımlarımız 2015 yılına damgasını vuracaktır" dedi.

Geride kalan yılda çok önemli sponsorluk anlaşmaları yaptıklarını anlatan Orman, "Değerli markalarla çok güzel işbirlikleri hayata geçirdik. Beşiktaş'ın marka değerini güçlendirdiğine inandığımız faaliyetler gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımız yeni yılda da artarak devam edecek. Şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına, takımlarımızın teknik ekiplerine, sporcularımıza, kulübümüzün profesyonel çalışanlarına, sponsorlarımıza, iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum. 2015 yılının Beşiktaş ailesinin birlikteliğinden doğacak büyük zaferlerin miladı olmasını diliyorum. Yeni yılın tüm camiamıza sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 4 yıl Önce

yaptığınız sponsorluk anlaşmaları sayesinde kulüp rahatladı başkanım inşallah sportif anlamdada bu sene dediğiniz gibi her yerde yüksek uçarız

Emir
Emir - 4 yıl Önce

Evet cok tahatladi sayesinde 700 milyona cikti borc. Sayin Adali gelseydi o sponsorlarin 5 mislini bulur. Dunya yildizlarini getirirdi. Olimpiyatta 70 bin seyirciyle oynardik. Bak dimdi kimse gitmiyor iyimi boyle.

fatih
fatih - 4 yıl Önce

yav emir olimpiyat herkesin evine iş yerine uzak adalı dahi olsa her maç 70.000 kişiye oynanması imkansız uzak istanbulun en kötü yerinde iklimin en elverişsiz yerinde olan bir staddan bahsediyorum her maç dolamaz imkanı yok bi kere borç şu an 700 değil 666 milyon bu açıklandı geçenki divanda atıp tutma bu kulübün 2 yıl ceza almasına sebep olan çok sevdiğin adalı değilmi bu yönetim geldi takım men cezası aldı hemen bu yönetime yüklendiniz ama gün geçtikçe senin adalı reyizinin bıraktığı kötü izler ortaya çıkınca kimin haklı kimin haksız olduğu görüldü ilk defa bu sene men cezası almadıysak sırf bu yönetimin yaptığı çalışmalar sayesinde ceza almadık atıp tutmayın

bülent
bülent - 4 yıl Önce

F.o. sevmem cünkü cok yanlis lari oldu. Onlsri saymak istemem, ama su an ellimizde oyuncularda bir takim ruhu var. Dostluk vsr galibiyet hirzi var. O yüzden bir q7 yerine atiba yi tercih ederim. Bilic oyun systemi iyi oturtu. Su son 15 dak fobisinide yeneriz insallah

bahattın
bahattın - 4 yıl Önce

fıkret orman bu ısı beceremıyorsun. 2 senedır sadece kendı reklamını yaptın.okadar banka kredısıyle bende stad yaparım. kulubun onunde dayak yıyerek gıtmeden ınsan gıbı sen gıtte dus su buyuk kulubun yakasından.yeter yaptıgın sacma sapan ısler. defolurmusun.