Yunan medyası Beşiktaş'ın gücünden bahsetti

Yunanistan'da gazeteler ve internet siteleri Beşiktaş'ın performansını överken, siyah-beyazlı takımın attığı golde büyük hata yapan Olimpiakos kalecisi Nicola Leali ön plana çıkarıldı.

GÜNDEM 10.03.2017, 14:00 11.03.2017, 17:16
6646

Yunanistan'ın önde gelen internet sitesi Contra'da, "Beşiktaş'ın gücü karşısında şaşkınlığa uğrayan Olimpiakos kendini göstermeye fırsat bulamadı" yorumunda bulunuldu. Beşiktaş'ın tecrübeli ve kaliteli bir takım olduğu kaydedilen haberde, siyah-beyazlıların Olimpiakos karşısında sergilediği performansın etkileyici olduğu belirtildi.

"Thespor" adlı internet sitesinde ise Beşiktaş'ın istediği beraberliği elde ettiği, İstanbul'da Olimpiakos'u zor bir mücadelenin beklediği vurgulanarak, siyah-beyazlı taraftarların özellikle İstanbul'da çok etkili olduğuna değinildi.

"Olympiakos zor işler için var" başlığı altında haberi yayınlayan GOAL adlı gazetede, Olimpiakos'un umudunu kaybetmemesi gerektiği ifade edildi. Gazetede, Olimpiakos'un Esteban Cambiasso'nun golüyle galibiyete bir adım yaklaştığı ancak kaleci Leali'nin, hatasıyla adeta zamanın durduğu ve beraberliği Beşiktaş'a hediye ettiği kaydedildi.

Ülkede en çok satılan Sportday Gazetesi'nde de Leali'nin hatasına değinilerek, "Zor ama imkansız değil. Olimpiakos dersine iyi çalışmıştı ama Leali'nin hatasıyla bunu başaramadı." yorumunda bulunuldu.

Livesport Gazetesi'nde, "Leali, takımın ayaklarını kesti" başlığıyla verilen haberde, "Çok kolay bir golü Aboubakar'a kendi eliyle teslim etti. Olimpiakos bu kadar kaliteli bir takım karşısında galibiyet kazanacaktı ancak Leali sayesinde o şansını kaybetti." yorumu yapıldı.

Ntvspor

Yorumlar (0)