Yüksek ateşe rağmen sahada kaldım

Andreas Beck’in kart cezalısı olması sebebiyle Hapoel Beer-Sheva karşılaşmasında formayı devralan Gökhan Gönül, maç öncesinde hastalığı sebebiyle halsiz olmasına rağmen sahaya çıktığını söyledi.

GÜNDEM 18.02.2017, 10:20 18.02.2017, 21:29
1499

Başarılı futbolcu, “Beck’in cezalı olması sebebiyle bana düşen görevi geri çeviremezdim. Bundan dolayı Hapoel karşısında sahaya çıkıp elimden geleni yaptım. 90 dakika boyunca yüksek ateşle sahada kaldım. Ama bu fedarkarlığım karşılıksız kalmadı. Sahadan 3-1’lik galibiyetle ayrılmayı başardık. İstanbul’da oynayacağımız rövanş maçında üst tura çıkacağımıza inanıyorum” yorumunu yaptı.

-‘Algı yapanlara bir çift lafım olacak’

Fenerbahçe kariyerini sonlandırıp Beşiktaş’a transfer olmasının ardından kendisinin yıpratılmaya çalışıldığını söyleyen 32 yaşındaki futbolcu, “Herkes Beşiktaş’ta daha az maaşa oynadığımı biliyor. Futbol hayatım boyunca kimseye en küçük saygısızlık yapmadım, yapmam. Ama bazı kesimlerin yaptığı algı sebebiyle üzerime geliniyor. Kadıköy’de üzerime para atmalar falan... Hepsi bu çevrelerin yüzünden oldu. Futbolu bırakınca onlara bir çift lafım olacak” diye konuştu.

Kaynak : Fanatik

Yorumlar (1)
Berlin Kartal 4 yıl önce
Bizi Beck gibi iyi niyetli ama Almanya 2. Lig topcusundan kurtardın sana helal olsun.