Yönetimsiz Bayramlaşma!

Beşiktaş Kulübü'nde geleneksel bayramlaşma töreni yapılırken, yönetim kurulundan hiç bir ismin olmaması tepki çekti.

Yönetimsiz Bayramlaşma!

Ramazan Bayramı vesilesiyle Divan Kurulu Başkanlığı'nın Akaretler'deki kulüp binasında düzenlediği törene, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, eski sporcular, genel kurul üyeleri ve Kartallar Beşiktaş Motosiklet Kulübü'nün üyeleri katıldı.

Bayramlaşmada, yönetim kurulundan ve sporcularından kimsenin olmaması dikkati çekti.

Yalçın Karadeniz, törende yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, "Bu bayramın siyah-beyazlı camiaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Hepimiz için iyi bir sezon olur. Geçen sezon kıl payı kaçırdığımız pozisyonları bu yıl yaşamayız. Transferler de yerine oturur ve güzel bir başlangıç yapmış oluruz" dedi.

Yöneticilerin ve sporcuların bayramlaşmaya katılmamalarıyla ilgili olarak Karadeniz, "Mevsimden kaynaklı olarak camiamız tatilde. Bunun normal görülmesi gerekir ama yine de bayramları ihmal etmememiz lazım. 'Biz büyüğüz' diyelim ve her şeyi hoş görelim" diye konuştu.

Tören, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vurucu
vurucu - 4 yıl Önce

biatcilara benzemiyorsunuz belki ondandir

bjk
bjk - 4 yıl Önce

ortada yönetim mi var?.. 2-3 kişi sadece.. fikret orman'nın 3 senede harcadığı adamları bir hesap edin

marco
marco - 4 yıl Önce

kulüpün bayramlaşması değil dikkat ederseniz divan kurulunun bayramlaşması ve yalçın karadeniz şerefsizine bu kadar adam bile fazla.

vurucu
vurucu - 4 yıl Önce

tayip abisinin kardesleri fiko ve marcocular disinda kimse müslüman degil kimse Besiktasli degil ... divan kurulu , carsi ... bunlar Besiktasli degil ... marco fiko abisi ve tayyip abisi ve biatcilari isidin dölleri !!!

vurucu
vurucu - 4 yıl Önce

ha birde bunlara mehapeciler de eklenmis ... güzel türkiyenin aydin demokrat hümanist ... gruplari elele vermis amk

marco
marco - 4 yıl Önce

kardeşim benim düşüncelerimi sevmesende saygı göstemelisin ha saygı göstermiyeceksen yorumlarında benden bahsetme. müslümanlık kişi ile Allah arasındadır kimse bilemez ayrıca yalçın karadenizin yaptığı hainliği bütün camia biliyor. son olarak ise beşiktaş üzerinden siyaset yapılmaz.

Kara sevda
Kara sevda - 4 yıl Önce

Teyyocular BEŞİKTAŞ tan uzak dursun... Çünkü BEŞİKTAŞ ile teyyonun yan yana gelmesi demek fb veya gs nin renklerini kabul etmek demektir. Bu kulübün kuruluş amacı bellidir ve BEŞİKTAŞ a sikeci damgasını vuran teyyo ve saz arkadaslari dir. Hırsızlık erdem ise BERLUSCONI ADAmın dibidir.

AOK
AOK - 4 yıl Önce

FENE V BAHCE neden avrupa maclarinda YUSUF-YUSUF ediyor bliyomusunuz arkadaslar.. Cünkü avrupada Fenevin maclarini HELAL SÜT EMMIS TÜRK HAKEMLERIMIZ yönetmiyoda ondan...