Yönetimsiz Bayramlaşma!

Beşiktaş Kulübü'nde geleneksel bayramlaşma töreni yapılırken, yönetim kurulundan hiç bir ismin olmaması tepki çekti.

GÜNDEM 19.07.2015, 13:41
1084
Yönetimsiz Bayramlaşma!

Ramazan Bayramı vesilesiyle Divan Kurulu Başkanlığı'nın Akaretler'deki kulüp binasında düzenlediği törene, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, eski sporcular, genel kurul üyeleri ve Kartallar Beşiktaş Motosiklet Kulübü'nün üyeleri katıldı.

Bayramlaşmada, yönetim kurulundan ve sporcularından kimsenin olmaması dikkati çekti.

Yalçın Karadeniz, törende yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, "Bu bayramın siyah-beyazlı camiaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Hepimiz için iyi bir sezon olur. Geçen sezon kıl payı kaçırdığımız pozisyonları bu yıl yaşamayız. Transferler de yerine oturur ve güzel bir başlangıç yapmış oluruz" dedi.

Yöneticilerin ve sporcuların bayramlaşmaya katılmamalarıyla ilgili olarak Karadeniz, "Mevsimden kaynaklı olarak camiamız tatilde. Bunun normal görülmesi gerekir ama yine de bayramları ihmal etmememiz lazım. 'Biz büyüğüz' diyelim ve her şeyi hoş görelim" diye konuştu.

Tören, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Yorumlar (12)
vurucu 6 yıl önce
biatcilara benzemiyorsunuz belki ondandir
bjk 6 yıl önce
ortada yönetim mi var?.. 2-3 kişi sadece.. fikret orman'nın 3 senede harcadığı adamları bir hesap edin
marco 6 yıl önce
kulüpün bayramlaşması değil dikkat ederseniz divan kurulunun bayramlaşması ve yalçın karadeniz şerefsizine bu kadar adam bile fazla.
vurucu 6 yıl önce
tayip abisinin kardesleri fiko ve marcocular disinda kimse müslüman degil kimse Besiktasli degil ... divan kurulu , carsi ... bunlar Besiktasli degil ... marco fiko abisi ve tayyip abisi ve biatcilari isidin dölleri !!!
vurucu 6 yıl önce
ha birde bunlara mehapeciler de eklenmis ... güzel türkiyenin aydin demokrat hümanist ... gruplari elele vermis amk
marco 6 yıl önce
kardeşim benim düşüncelerimi sevmesende saygı göstemelisin ha saygı göstermiyeceksen yorumlarında benden bahsetme. müslümanlık kişi ile Allah arasındadır kimse bilemez ayrıca yalçın karadenizin yaptığı hainliği bütün camia biliyor. son olarak ise beşiktaş üzerinden siyaset yapılmaz.
Kara sevda 5 yıl önce
Teyyocular BEŞİKTAŞ tan uzak dursun... Çünkü BEŞİKTAŞ ile teyyonun yan yana gelmesi demek fb veya gs nin renklerini kabul etmek demektir. Bu kulübün kuruluş amacı bellidir ve BEŞİKTAŞ a sikeci damgasını vuran teyyo ve saz arkadaslari dir. Hırsızlık erdem ise BERLUSCONI ADAmın dibidir.
AOK 5 yıl önce
FENE V BAHCE neden avrupa maclarinda YUSUF-YUSUF ediyor bliyomusunuz arkadaslar.. Cünkü avrupada Fenevin maclarini HELAL SÜT EMMIS TÜRK HAKEMLERIMIZ yönetmiyoda ondan...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın