Yönetime Stat Uyarısı

Beşiktaş'ta uzun süredir yapımı devam eden ve Başkan Fikret Orman'ın bizzat tarih vererek yaptığı iddialı açıklamalara rağmen, son İki sezondur bir türlü tamamlanamayan Vodafone Arena stadı, bu sezon taraftarlarla buluşabilecek mi henüz bilinmiyor.

GÜNDEM 08.12.2015, 11:05 08.12.2015, 11:14
690
Beşiktaş yönetiminin daha önce yeni stat ile ilgili verdiği geciken sözleri ve Mayıs ayında yapılacak Seçimli Olağan Kongre'yi de düşünerek hızlandırma çalışmaları soru işareti yarattı.

"Hazır Çim Felaket Olur"

Beşiktaş eski Asbaşkanı Levent Erdoğan, bugün bazı gazetelere yansıyan, Vodafone Arena Zeminine Hazır Çim döşeneceği" haberlerine eleştiri getirerek, bunun sağlıklı olmayacağını söyledi. Stat için camianın 3 yıldır bekletildiğini belirten Erdoğan, "Camiamız her türlü gecikme ve olumsuzluğa rağmen Stadımızın tamamlanması için sabırla bekledi, son iki sezondur tarih verilerek beklenti içine sokulan taraftarlar ve hatta futbolcular hayal kırıklığı yaşadı. Buna rağmen kimse sesini çıkarmadan bekliyor. Bir takım farklı hesaplar uğruna kolaycılığa kaçılmasın, stat zeminininde  hazır çim kullanılması belki açılış için süreyi kısaltır fakat sorunları arttırır. Zaten bilindiği üzere stadımız kritik bir konum üzerinde. Zemin, Denize çok yakın, burada sağlam bir zemin olmazsa her maç problem yaşanır" dedi.

"Farklı Hesaplar Uğruna Büyük Sorunlar Yaşanmasın"

Erdoğan sözlerini şöyle tamamladı. Sağlam bir zemin şart, bu da, hazır olarak alınan ve rulo şeklinde yerleştirilen Çim ile olmaz. Yönetim bir takım düşüncelerle süreyi kısaltacağım diye sorunları çoğaltmasın." Diyerek sözlerini tamamladı.
Yorumlar (9)
Gokay 5 yıl önce
Orman istifa! Yoksa Sampiyonluk hayal!
Baba Kartal 5 yıl önce
Allah aşkına zaten bir faydanız yok,bari köstek olmayın bir sus mübarek.
PASCALL 5 yıl önce
HİBRİT DİYORLAR ... DOĞAL ÇİMLE KARIŞTK DİYOR... ARSENALİN CHEALSE MANCESTERİN SAHASI AYNI.... HİBRİT VE DOĞAL ÇİM KARIŞIK... ZATEN İNGİLİZLER YAPIYOR... ÇOK BİLİYOMUŞ GİBİ KONUŞMA... KES SESİNİ....
çarşı 5 yıl önce
ulan ne stat mış be. bütün Beşiktaş'ı sus pus etti. bu Fikret orman 3 senedir başkan sürekli her pisliği statla örtüyor. borç 1,5 milyar olmuş....STAT
Başarı yok: STAT
Bir tane bile ikinciliğimiz yok: STAT
Basketbol dökülüyor: STAT

keriz çok nasıl olsa...
tahsin sayar 5 yıl önce
Levent Erdoğan en azından bu kulüpten para çalmayan bir adamdır. yazık ediyor bu yönetim Beşiktaş'a artık uyanın. Yıldırım Demirören'in kötü bir kopyası bunlar. Fiko'da sahte Okey!!!
PASCALL 5 yıl önce
KES SESİNİ... BU ADAMI KONUŞTURMAYIN... HİÇ 1 İŞE YARAMAYAN.... BEŞİKTAŞA TEK KURUŞ KATKISI OLAYAN... SADECE ELEŞTİREN BİRİNE... GÖLGE ETME KES SESİNİ DİYİN....
mustafa günçe 5 yıl önce
Erdoğan haklı. mayısa kadar stadı yetiştirdik demek için böyle ucuz işlere kaçılmasın. Fikret Orman yönetiminden kurtulmadan şampiyonluk hayal
Acar aydın 5 yıl önce
Kişileri tanımadan hakaret etmek kalitesiz kişilerin işidir.Büyük camiamızın karşılık beklemeden her görevi cebinden harcayarak yapan BJK Aşığı sayın Levent ERDOĞAN büyüğümüzün saygısızlık yapmak hak işi değildir.Hep beraber klübümüze sahip çıkmalıyız.Eleştirilerden ders çıkarmak bir Erdemir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın