Yönetim terleyecek

2014 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nı bugün İstanbul Kongre Merkezi’nde yapacak olan Beşiktaş Kulübü’nde, yönetim bir senenin mali ve idari hesabını verecek.

GÜNDEM 24.05.2015, 02:41
662
Yönetim terleyecek

2014 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nı bugün İstanbul Kongre Merkezi’nde yapacak olan Beşiktaş Kulübü’nde, yönetim bir senenin mali ve idari hesabını verecek. Son haftalarda şampiyonluğun kaçması ve borcun 1 milyar TL’ye yaklaşması nedeniyle gergin ve tartışmalı geçmesi beklenen kongrede Başkan Fikret Orman’ın, mali içerikli uzun bir konuşma yapacağı ifade edildi.

 

Önceki gün KAP’a gönderilen yazıyla sermaye arttırımına gideceğini duyuran Beşiktaş Yönetimi, buradan gelecek parayla borcun daha da aşağıya çekilmesini, kongrede koz olarak kullanacak. Siyah-beyazlı yönetim ayrıca stat inşaatının son durumu ve bitiş tarihi ilgili de kongre üyelerine bilgi verecek.

Yorumlar (10)
UNITE 6 yıl önce
artık makam-koltuk vs. inatlarından arınıp camianın tüm önemli isimlerinin bir araya geleceği bir yönetim şart! tam olarak kırılma noktasındayız, şu saatten sonra harcanan her yanlış para, elde edilemeyen her başarı kulübü sona doğru bir adım yaklaştırır, kaybedilecek fazladan 1lira - 1 sezon bile yok. Gün yönetimiyle, taraftarıyla, takımıyla bir bütün olma günüdür, o sebeple camianın tüm ileri gelenleri yeni bir oluşuma gitmek, hem mali durumu düzenleyip düzeltecek aynı zamanda da sportif başarıyı yakalayabilecek projeler üretmek zorundadır. Takım içinde tam isabet bir teknik heyet ve kadro kurulması gerekiyor, ayrıca efsane isimleri de ruhu geri getirmek adına teknik kadroya dahil etmek lazım (ibrahim üzülmez, ilhan, zago gibi) her beşiktaşlıdan destek almak ve faydalanmak şarttır (MAF,Ali Ece, Güntekin Onay gibi)
Guti 6 yıl önce
Evet ama yeni beyaz bir sayfa acmak icin once Orman ve yonetimin bu isi birakmasi gerekiyor!
gercek besiktasli 6 yıl önce
orman gitsin diyen sigirlar daha 4 sene once borclardan baskanliga aday olan yoktu besiktas batti diye orman kosup gelmedimi besiktas sizin gibi sigirlari hak etmiyor
Oz Besiktasli 6 yıl önce
Gelmez olaydi Orman. Koca Camiada mutlaka biri cikardi ve ofmandan cok daha iyi basarirdi bu isi. 3 senemiz bosa gecti rezil olduk.taraftar maclara gitmiyor.bu yonetim kalirsa yeni sezonda 2 bi. Kisiye oynayacak bjk. Senin gibi develer hala bu durumu anlayamadi!
osman 6 yıl önce
neden terlersin yönetim gider salaklar ibra ederler.bunlarda içimizdeki irlandalılalar
fthspkn 6 yıl önce
UNITE benzer yazılar yazmıştım harika anlatmışsınız tebrik ederim.hatta kurulacak yönetimler için tüzük vs değişmeli yönetim kararları oybirliği ile alınmalı ve kararları denetleyen,sürekli denetleyen divan kurulundan denetleme heyeti seçilmeli.
murat 6 yıl önce
şimdi konuşmaya başlayanlar yalaklığa başladı beşiktaşı siz değil biz seviyoruz
kamil 6 yıl önce
başladılar konuşan şakşakcılar fikreti savunmaya neyi savunuyosunuz siz lannnnnnnn
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın