Yönetim Kurulu'ndan karar çıkmadı!

Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri Akaretler'deki kulüp binasında bir araya geldi. 4 saat süren toplantıda yeni teknik direktörün kim olacağı ve olağanüstü seçime gidilip gidilmemesi masaya yatırıldı, ancak toplantıdan net bir karar çıkmadı.

GÜNDEM 04.06.2015, 00:19
Yönetim Kurulu'ndan karar çıkmadı!

Beşiktaş Yönetim Kurulu Toplantısı'nda net bir karar çıkmadı. 

Başkan Orman, yönetim kurulu üyelerine teknik direktör adayları konusunda bilgi verdi. Şenol Güneş ve Mustafa Denizli isimlerinin öne çıktığı toplantıda kesin bir sonuca varılamadı. Özellikle Denizli ve Güneş hakkında fikir alış verişinin yapıldığı toplantı sonrası yeni teknik adam konusunda görüşmelere bir süre daha devam edilecek.

Yönetimin olağanüstü seçime gitme konusundaki kararsızlığı ise devam ediyor. Başkan Orman son mali kongrede olağanüstü şeçime gidilebileceği yönünde açıklama yapmış ve bu durumu yönetim ile değerlendireceğini söylemişti. Yeni teknik adamın belirlenmesi ve transfer çalışmaları nedeniyle seçim konusunun ilerleyen haftalarda karara bağlanması bekleniyor.

Yorumlar (4)
... 5 yıl önce
Şenol Güneş=bursa td.(kalsın güzel),Mustafa Denizli=ligtv kalsın.,RIZA ÇALIMBAY Teknik Direktör,Feyyaz Uçar eş Teknik Dİrektör rızanın yardımcısı,diğer yardımcıları kendileri seçsin..Metin Tekin sportif direktör..öze dönelim ama sağlam dönelim her takımda 3 antrenör varsa bizde 5-6 olsun takımla deli gibi ilgilensinler,Beşiktaş lı olmayı öğretsinler.zengin mahallelerini yenmek ezmek için çok koşmak gerekli.
mesutb 5 yıl önce
e normal sırf rüzgar yapıyo...
Taraftar 5 yıl önce
elmi yaman tıpamı yaman
kenan 5 yıl önce
başkan ve yönetimin kongredeki sözleri içlerine bir yerlerine kaçmış yine o gün anlamıştım yine PEMBE YALANLAR konuştugunu aldırmadım yani.