Yönetim gün bitmeden sonuçlandırmak istiyor

Beşiktaş Eto'o transferini olumlu yada olumsuz bugün sonuçlandırmak istiyor.

GÜNDEM 06.01.2017, 12:10 06.01.2017, 12:14 kartalbakışı.com
5842
Uzun süredir Eto\'o ve kulübü Antalyaspor ile görüşen Siyah Beyazlılar, Kamerunlu oyuncu ile her konuda anlaşmasına ve Antalyaspor ile de büyük ölçüde mutabakata varmasına rağmen Kerim Frei engeline takılıyor.
 
Antalyaspor'a bonservis bedeli ödemek istemeyen başkan Fikret Orman, Eto\'o için Ömer Şişmanoğlu (bonservis) ve Kerim Frei (kiralılk) takasında ısrarcı. Ancak Ömer'in gitmeyi kabul etmesine rağmen Kerim'in Antalyaspor'da oynamak istememesi dün akşam itibari ile transferin bitmesini engelledi.

-Kerim ikna edilemiyor

Bugün yapılacak görüşmelerde Kerim'i tekrar ikna etmeye çalışacak olan transfer komitesi, Kerim olmaz ise sürpriz isimler ile Antalyaspor'a yeni bir teklif sunabilir. Bu isimlerin başkan Fikret Orman'ın 'oynamalarını istiyorum' dediği Rhodolfo, Veli Kavlak ve Aras Özbiliz gibi isimler olması bekleniyor. Beşiktaş'ın Eto\'o için yedekte beklettiği teklif ise Ömer Şişmanoğlu ve 1 milyon Euro bonservis ödemek. Ancak başkan Fikret Orman ikinci seçeneği son çare olarak düşünüyor.

DHA
Yorumlar (2)
Q7 4 yıl önce
Etoo nun yanında iyi bir stoper alınmalı gelecek sene de stoper arayacağız onun yerine rhodolfo yu, arası Kerim satıp rakitsky alınmalı. Marcelo-rakitsky Çin Seddi olur
kartal şeyhmus 4 yıl önce
haydi, artık fikret oğlum/ yaşşa çok büyüğüm/ ondan oğlum diye hitab ettim bitir artık bu işi aza çoka bakma bul ortasını bitir bu işi inanki pişman olmazsın eto antalyada 20 gol atıyorsa bu devre enaz 15 atar vede takım rahatlıkla şampiyon olur eto yada verdiğin para boşa gitmemiş olur