Yönetim Dorukhan için karar veremiyor

Beşiktaş Yönetimi’nde bir kısım üye, genç futbolcunun 10 milyon euro karşılığında gitmesi gerektiğini söylüyor. Karşıt görüş ise bu oyuncunun çok daha fazla bir ücret karşılığında satılabileceğini düşünüyor.

GÜNDEM 11.07.2019, 11:08 12.07.2019, 14:26
402

Eskişehirspor’dan Beşiktaş’a gelen, kısa sürede takımın en önemli isimleri arası giren Dorukhan Toköz için, yönetim ikiye bölündü

Bonservis bedelinin 10 milyon euroya yaklaşması nedeniyle bu oyuncunun transferine izin verilmesi gerektiğini düşünen yöneticiler, böylece transfere kaynak yaratılmış olacağını düşünüyor.

Lazio ve Udinese gibi takımların radarında olan genç oyuncunun satılmamasını isteyen karşıt grup ise Dorukhan’ın çok daha fazla bonservis bedeliyle İtalya’ya gidebileceğini belirtiyor. Teknik direktör Abdullah Avcı’nın da takımda kalmasını istediği futbolcunun geleceği konusunda kararsız kalan Fikret Orman’ın, ancak peşin verilmesi halinde 10 milyon euroyu kabul edebileceği belirtildi.

Dorukhan için teklif edilecek bonservis için taksit talep edilirse Beşiktaş Yönetimi pazarlık masasına bile oturmayacak. İtalya’ya gitmeye sıcak bakan futbolcunun önceliğinin ise kulüp menfaati olduğu, yönetimin onay vermesi halinde gideceğini söylediği ifade edildi.

Şu anda tamamen yeni sezona odaklanan ve kamp çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlı futbolcuyu transfer etmek için çaba sarfeden iki İtalyan kulübünün, son yaptığı teklife cevap beklediği belirtildi. Teknik direktör Abdullah Avcı ile görüştükten sonra bu konu hakkındaki kararını verecek olan yönetim, biraz da Medel’in gitmek isteyip istemediğine bakacağı öğrenildi.

Milliyet

Yorumlar (1)
Mustafa 2 yıl önce
Ederini buldu. Satilmali. Yine hata ediyoruz