Yılın bombası! Gökhan Gönül ve Mehmet Topal Beşiktaş'a

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Fenerbahçe'nin iki yıldız futbolcusu Gökhan Gönül ve Mehmet Topal, sezon sonu Beşiktaş'a gidiyor.

GÜNDEM 28.03.2016, 16:49 28.03.2016, 16:52
25763

Mali durumunu büyük oranda düzelten, Vodafone Arena’yı bitiren, şampiyonluk yolunda koşar adım ilerleyen Beşiktaş’ta, ara transferi tamamlayan yönetim gözünü yeni sezona da çevirdi.

İç transferde elindekileri tutmak için Tolga Zengin ve İsmail Köybaşı ile masaya oturan yönetimin asıl hedefi ise Türk futboluna damga vuracak.

Siyah Beyazlılar şampiyonluk yolundaki tek rakibi Fenerbahçe'nin iki önemli yıldızı Gökhan Gönül ve Mehmet Topal'a kancayı attı. Fikret Orman'ın çok istediği iki yıldız için Ahmet Nur Çebi'nin devrede olduğu ve Gönül ve Topal ile ofiste görüştüğü öğrenildi.

Öte yandan Pereira'nın sezon başında istenmeyen adam ilan ettiği Mehmet Topal'ın o zaman gelen teklife de "Neden olmasın, sözleşmem bittiğinde gelin görüşelim" cevabını verdiği bilgisine ulaşıldı.

Ahmet Nur Çebi ile görüşen iki futbolcunun transfere sıcak baktığı ve sezon sonunda %90 ihtimalle Beşiktaş forması giyeceği öğrenildi.

MEHMET TOPAL, FİKRET ORMAN İLE EVDE GÖRÜŞTÜ!

Fenerbahçe ve Milli Takım'ın vazgeçilmez oyuncusu Mehmet Topal ise Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın evine kadar giderek transfer ile ilgili detayları konuştu. Gökhan Gönül'ün de Ahmet Nur Çebi ile her an temas halinde ve transfere oldukça sıcak bakıyor. 

Gökhan Gönül'ün bacağında sıklıkla saklamaya çalıştığı ve 2009 yılında büyük olay olan kartal resmi bulunuyor.


KAYNAK:MEDYAHABER.COM
Yorumlar (13)
kartal 5 yıl önce
Eğer haber doğruysa büyük bomba olur fenerden alınabilecek ve Beşiktaş a karakter olarak uygun futbolcular Beşiktaş a da büyük katkı sağlar. ama fenerin bu adamları bırakacağını hiç sanmam.
onur 5 yıl önce
Benim kanaatim kesinlikle kolpa haber. Elinde veli, tolgay, oğuzhan ve joker necipi olan beşiktaşım m.topalı niye alır. M.topal gelmek ister mi bence gelmek ister, beşiktaş alır mı işte orası muamma.
Muttalip 5 yıl önce
BJK de işi olmaz bunların tövbe tövbe adammı kalmadı
Töre Fener'e Giderse Görürsünüz 5 yıl önce
Eğer haber doğruysa Töre Fener'e gider, taraftarı susturmak için bu ikisini gönderirler.
samet sapanca 5 yıl önce
burada yalan haber yayinlamazlar diye dusunuyorum. hersey icin hayirlisi.
Kaynak Belirtmişler 5 yıl önce
Yani, ucu açık haber, Kartalbakışı kaynaklı haber değil.
Fenerbahçeli 5 yıl önce
Siz beşşektaşlilar kendinizi kandirin Mehmet Topal ve Gökhan Gönül Fenerbahçenin çocukları gitme filan yok yönetim ve aziz yildirim gokhanla mehmeti bırakmaz siz anca kendinizi kandirin
BJK 5 yıl önce
Gökhan gönül yaşlandı ve sürekli sakatlık yaşıyor. Bence alınacaksa çokta gerek görmüyorum Mehmet Topal olabilir hem yaşı gereği hemde top kapma özelliğiyle.
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Posası çıkmış adamların ve hele hele fb'lilerin ne işi var Beşiktaşta?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın