"Yıldızlarla iş yürümez"

Beşiktaş Yöneticisi Mete Vardar; "Başarılarınızı birkaç yıldızın üzerine yıkarsanız bu zorlu ve uzun yarışta tıkanırsınız. Bu nedenle bizim kadromuzdaki her oyuncu çok kıymetlidir. Şampiyonluk 25 futbolcunun omuzlarında yükselecek" dedi.

GÜNDEM 21.04.2015, 09:00
1341

Beşiktaş'ın, A takım sorumluluğunu yürüten yöneticisi Mete Vardar, sessizliğini SABAH için bozdu. Futbolcuların tüm sorunları ile yakından ilgilenen, buna rağmen medyada olmayı tercih etmeyen Vardar, Beşiktaş'ın şampiyonluk rotasını açıkladı:

"Şampiyonluklar takım ile kazanılır. Başarıları birkaç yıldızın üzerine yıkarsanız ya da birkaç yıldız üzerinden yürürseniz bu zorlu ve uzun yarışta tıkanabilirsiniz. Bu nedenle kadromuzdaki her oyuncumuz kıymetlidir ve saygıyı hak eder. Örneğin; Günay, bu zor dönemde yükü omuzladı. Hiç hesaba katılmayan Günay, bugün alkışlanıyor. Sadece o değil, Mustafa, Oğuzhan, Kerim ve niceleri... Başarımız kadromuzdaki 25 futbolcunun omuzlarında yükselecek.

"HER KARŞILAŞMAMIZ BİR FİNAL"

Şampiyonluk kelimesi gereksiz baskı oluşturuyor. Beşiktaş'ın hedefi zaten her zaman şampiyonluktur. Artık her karşılaşmamız bir final. Bu ortamı sağlamak, oyuncuları hazırlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Beşiktaş güçlü bir takım. İnandığı zaman zaman daha da iyisini yapar."

Yorumlar (3)
miro 6 yıl önce
günay ne alkışlanıyo ulan.kendiniz çalıp kendiniz söylüyosunuz.fener maçında çerçeveyi bulan tek topu içeri aldı.k.paşa da yandan duran top ortayı seyredip içeri aldı.kaleci falan değil.bu berbat adamlara umut beslemekten vazgeçip akıllanın artık.hep bi umut kabızlar adam olur diye bekleyerek ömrünüz geçiyor.pektemek,necip nerdeyse jübileleri geldi adam olamadılar.ee ne demişler;adam,delisini 40 gun görmeyince düzeldi sanırmış:))))
RAMAZAN AKPINAR 6 yıl önce
katılıyorum miro,
fatih 6 yıl önce
günaya yüklenmeyin arkadaşlar duran ve yan toplarını geliştirirse neuerimiz buffonumuz olur daha 24 yaşında öğrenmesi gereken çok şeyler var oynadığı 3 maçta kurtarışlarıylada aslında ön plana çıktı ve cenkle tolga hiç iyileşmesin dedik yani bunları diyecek kadar soğukkanlıda durdu kalede durmadıda değil cenk ve tolgayı bilmemde sahip çıkılırsa günay ve emre metin uzun yıllar sıkıntılarımızı giderir erken harcamak pişmanlığa sürükleyebilir örnek cech 32 yaşında 22 sindeyken chelseaye transfer olmuş şu an dünyada ilk 5 te olan kaleci dolayısıyla sabır ve istikrar şart