Yıldırım Demirören'den Beşiktaş sürprizi

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören, 3 yıl sonra ilk kez Beşiktaş maçını stattan izleyecek.

Yıldırım Demirören'den Beşiktaş sürprizi

Beşiktaş Kulübü'nde 2004-2012 yılları arasında başkanlık yapan ve 2009 yılında Siyah-Beyazlı takımla şampiyonluk yaşayan Yıldırım Demirören, 2012 Şubat ayında Beşiktaş başkanlığındaki görevinden istifa etmişti. İstifa ettikten sonra Futbol Federasyonu Başkanlığı yapmaya başlayan Yıldırım Demirören, görev süresi TFF Başkanlığı süresince herhangi bir Beşiktaş karşılaşmasını stattan canlı olarak takip etmemişti.

 

Beşiktaş başkanlığından istifa ederek Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı görevine gelen Yıldırım Demirören, 3 yıl sonra ilk defa Beşiktaş'ın maçını tribünden izleyecek.

 

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi 3. turunda Brugge ile deplasmanda yapacağı maç için Belçika'ya gidecek olan Demirören, karşılaşmada Jan Breydel Stadı'ndında olacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet can
ahmet can - 4 yıl Önce

Akşam akşam sövmeyeyim...

fatih
fatih - 4 yıl Önce

ne yüzle izleyecek aceba 8 yıl yaşattıklarının etkileri devam ederken izlemeye utanmayacakmı aceba

engin sakallı
engin sakallı - 4 yıl Önce

arkadaşlar bırakın klavye taraftarlığı stad yapımı durma noktasında yönetimde bıkkınlık var borç öde transfer yap stad yap faiz öde ne olur herkes bjk club brugge maçına bilet alsın paso lig gerekmiyor bahane etmeyin durumu iyi olanlar kartal yuvalarından alışveriş yapsın

Ahmet can
Ahmet can - 4 yıl Önce

Yd ye her yerde tepki vermek gerçek Beşiktaşlılıktır. Bir daha böyle tipler başkan olmasınki 3 kuruşa muhtaç kalmayalım.

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

sıkıyosa zulumpiyata gelsin.

Bünyamin
Bünyamin - 4 yıl Önce

Beşiktaş'ı borç batağına soktu şimdi de fenerasyon başkanı olarak bize zarara devam ediyor!

hürriyet ilker
hürriyet ilker - 4 yıl Önce

Yeter Demirören yeter düş yakamızdan al yalçın karadeniz gibileri çık git bir daha asla geri gelme.... Türk futbolu aziz ve Yd gibilerden kurtulmadıkça sürekli geriler

Angaralı Kartal
Angaralı Kartal - 4 yıl Önce

Yiyosa içerdeki maçlara gelsene.Gelde bak sana neler neler söyleyecez.Nasıl olsa burnumuzu kaşısak ceza kesiyon.Bari harbiden ceza alırız.YÜZSÜZ seni..