Yeniler Avusturya'ya Yetişsin

Teknik direktör Şenol Güneş, transfer konusunda yönetime net mesaj gönderdi. Deneyimli çalıştırıcı, ikinci başkan Ahmet Nur Çebi'yle yaptığı görüşmede, “Belirlediğim bölgelere transferlerin Avusturya kampına kesin yetişmesini istiyorum” diye konuştu.

GÜNDEM 21.06.2015, 04:04
1878
Yeniler Avusturya'ya Yetişsin

Beşiktaş’ın yeni hocası Şenol Güneş, Demba Ba’nın gönderilmesinin gündeme gelmesinin ardından yönetime net mesaj gönderdi. Başkan Fikret Orman’la önceden yaptığı görüşmede; “Stoper ve sağ bek hattına takviye istiyorum” diyen Güneş’in, Senegalli golcünün gönderilmesi durumunun ortaya çıkması sonrasında bu bölgeye de transfer yapılması için yönetime mesaj gönderdi. Konuyu ikinci başkan Ahmet Nur Çebi’yle görüşen Güneş’in, “Alacağımız oyunculardan çok, takımdan gönderilecek isimlerin gündeme gelmesi hoş değil. Belirlediğim bölgelere transferlerin en kısa sürede yapılmasını bekliyorum. Bu takviyeler, Almanya kampına olmasa da en geç Avusturya kampına kesin yetişsin” dediği öğrenildi.

‘Şüpheniz olmasın’

Bu sözlerin ardından Çebi’nin de, “Hocam, oyuncularımıza ciddi rakamlar öneriliyor. Bu durum değerlendirip yerlerine yenilerini en az onlar kadar iyilerini alacağımız konusunda şüpheniz olmasın. 20 Temmuz’daki ikinci yurt dışı kampımıza kadar her şey şekillenir” cevabını verdiği bildirildi.

 

FANATİK

Yorumlar (7)
özden 6 yıl önce
boşa kürek çekiyoruz arkadaş fener bizim 10 yıl önümüzde marka değeri kurumsallaşma branşların kadro kalitesi konusunda.Serdal Adalı gelecek camia 15 yıllık uykusundan uyanacak hep birlikte ayağa kalkacağız
Akynk 6 yıl önce
Bedavacılar düşün artık Beşiktaşımın yakasından,gölge etmeyin başka ihsan istemez...
Sezgin 6 yıl önce
Akynk sana gelsin;

Kaç paraya sattın ruhunu? Demirören kaça aldı seni? sadece kendini mi sattın? yoksa ailen de işin içinde mi? Pis böcek seni.
burak alıcı 6 yıl önce
özden çok büyük saçmalamışsın inan ki. birincisi fener bizden 10 yıl falan önde değil. ikinsici o imrenerek baktığın fenerbahçe bu sene çok büyük bir kumar oynuyor eğer beklentilerine ulaşamazlarsa hele hele şl de guruplara kalamazlar birde şampiyon olamazlarsa o imrendiğin fener kayyuma gider. eğer yapılacağı konuşulan transferler olursa fenerbahçe tahmini 80 milyona yakın bir bonservis öder bu oyunculara ortalama yıllık 20 milyon euro maaş verir buda çok büyük bir bütçe yüküdür. bakalım hep birlikte görücez neler olucak. ama için rahat olsun stadla birlikte önümüzde ki yıl şampiyon olucaz inşallah allahın izniyle. işte ozaman herşey çok başka olucak senin gibilerde en büyük beşiktaşlıyım edasıyla yatarken bile bjk formasını üstünden çıkarmıycak iyi gün taraftarları sizi :)
burak alıcı 6 yıl önce
artı fenerbahçe bu transferleri yapmadan önce elinde ki yıldız diye türk futboluna yutturduğu bir çok futbolcusuyla yollarını ayırdı. 10 a yakın futbolcu gönderdi. ne bir takım iskeleti nede takım uyumu diye birşey yok. bunu yakalamak öyle 1 ayda 2 ayda olacak iş değil biz bile daha yeni yeni yakaladık bu uyumu. bakalım fenerbahçeyi görücez. galatasaya gelirsek anlaşılan o ki galatasaray atıfla bilalle sampiyonluk kovalamaya çalışacak belki bir yabancı forvet alırlar ama asla bir drogba kalibresinde olmaz. o yüzden ben galatasaraydan da korkmuyorum hiç . eğer yönetim bi şanssızlık yaşamaz doğru mevkilere doğru adamlar getirirse şenol hocayla birlikte açık ara şampiyon oluruz seneyede yapılacak 2-3 yıldız transferiyle şl de boy gösteriririz.
özden 6 yıl önce
@burak alıcı ya cevap hayal dünyasında yaşıyorsun görünen köy kılavuz istemiyor.Avuntular,avuntular... fazla kaptırmayın kendinizi
BILInC 6 yıl önce
bu sene lig tv almayın. internet paketini dahi almayın. şampiyon yaptıklarından kazansınlar parayı. bizlerden değil.