Yeni patron Güneş

Şampiyonluğun kaçmasına sinirlenen siyahbeyazlılar Şenol Güneş'i getirmeyi hedefliyor Güneş ise "Haziran'da konuşabiliriz" dedi

GÜNDEM 20.05.2015, 03:41
Yeni patron Güneş

Üst üste yaşanan puan kayıplarının ardından şampiyonluk şansını resmen kaybeden siyah-beyazlılarda, teknik direktör Bilic'in ipi çekildi. Hırvat hocanın Konyaspor maçının ardından yaptığı 'ayrılık' açıklamaları bardağı taşıran son damla olurken; yönetim de hoca arayışlarına başladı. İlk olarak Şenol Güneş ile irtibata geçildi. Ancak tecrübeli çalıştırıcının daha önce de açıkladığı gibi resmi bir teklif yapılmadı. Şenol Güneş'in, kendisini arayan siyah- beyazlı yetkililere, "Ben bir takımı çalıştırırken, başka bir takımla masaya oturmam. Eğer böyle bir niyetiniz varsa, sezon bittikten sonra Haziran ayında gelirsiniz, o zaman konuşuruz" dediği öğrenildi. 

 

YARDIMCISI TRİBÜNDE 


Ancak Güneş'in bu ifadeyi kullanmasına rağmen, yardımcısı Mehmet Kulaksızoğlu'nun son oynanan Beşiktaş-Konyaspor maçını tribünden izlemesi akıllarda soru işareti oluşturdu. Kulaksızoğlu son hafta oynanacak olan Bursa- Konya karşılaşması için tribünde yer alsa da, kendisine Beşiktaşlı yöneticilerin yakın ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Kulaksızoğlu'nun Beşiktaşlı futbolcularla ilgili de detaylı bir rapor hazırlayarak Şenol Güneş'e sunduğu ifade edildi. Bu arada Şenol Güneş'le anlaşılması durumunda İbrahim Üzülmez ve Tayfur Havutçu'dan birinin teknik kadroya dahil edilebileceği öğrenildi. 

 

Fatih DOĞAN/FOTOMAÇ

Yorumlar (7)
bilicesku 5 yıl önce
tam gaz anadolu takımlığına...
BJK 5 yıl önce
arkadaşlar hakkımızı savunamayan, transferde kendince ucuza kaçıp bizi daha çok zarar uğratan, hakemlere ses etmeyen bu yönetim oldukça isterse mourinho gelsin yine kaybederiz, yine yıkılırız.. Allah aşkına tarafsız olun ne biliçi, ne ormanı savunmayın tek tarafınız Beşiktaş olsun.. Bu adamları kovalım bu takımın sahibi biziz.
hoyrat kartal 5 yıl önce
şenol güneş şuan için en iyi yerli natifi. fakat pazarlama yönü iyi değil. avrupada trabzona, dünya kupasında türkiyeye büyük başarılar kazandırdı. şenol güneş adam gibi adamdır aynı zamanda. ben şenol güneş ile beşiktaşın şampiyon olacağına inanıyorum.
Kadir 5 yıl önce
Gerçekçi olalım.Bu MHK Başkanı ve hakem kadrosu olduğu sürece bizim şampiyon olmamız mümkün değil.Dün akşam Sivas'taki rezaleti gördünüz.Maç 2-0'a gelince,takdir hakları hemen GS'ye döndü.Melo'ya ısrarla kart göstermeyen Özkahya'yı unutmayın!..Biz;Messi'yi de transfer etsek,Mourinho'yu da takımın başına getirsek nafile.Bu hakem lobisini aşmadan şampiyon olamayız.
FOCUS 5 yıl önce
adam kore de bile takım çalıştırdı, hangi anadolu takımı ya??? çalıştırsaya senin mister denizlin, büyük hoca yılmaz vuralın... GÜNEŞ ÇARE dir. Gelir gelmez bilemem.
COO 5 yıl önce
yerli olsun fenerle galata yerliyle çalışıyor.
kartal 5 yıl önce
güneş açacak. yabancı dalkavukluğu yapmayalım.biz ne tashaklar ne tiganalar,ne kokainci dumlar,nede korkak gitaristler gördük,anlayanlar anlamıştır.