Yayıncı kuruluş 'Piero' ölçümü yaptı!

Beşiktaş-Fenerbahçe maçının en fazla tartışılan pozisyonunda yayıncı kuruluş Lig TV 'Piero' ile tespit yaptı.

GÜNDEM 27.09.2015, 22:23 27.09.2015, 22:24
1040
 Olimpiyat Stadı'ndaki müthiş derbinin tartışmalı kararlarından biri de Beşiktaş'ın kazandığı ilk goldü. Simon Kjaer'in kendi kalesine attığı golde, Ersan Gülüm'ün aktif oyun alanında olduğu ileri sürülmüş, yorumcu Rıdvan Dilmen de devre arasındaki analizinde pozisyonun kesinlikle ofsayt olduğunu savunmuştu.
Yayıncı kuruluş Lig TV tartışmalı bu pozisyonu 'Piero' ile analiz etti. Yapılan ölçümde pozisyonun içerisinde yer alan iki oyuncudan Beşiktaşlı Ersan Gülüm'ün, kendi ağlarını sarsan Fenerbahçeli Simon Kjaer'den 30 cm ileride olduğu ortaya çıktı.

Fenerbahçe cephesi, her ne kadar Kjaer kendi kalesine gol atmış olsa da Ersan'ın aktif alanda olması nedeniyle golün net ofsayt olduğunu ileri sürmüştü.
Yorumlar (5)
şeyhmus 5 yıl önce
yahu arkadaş anlamıyorum ben şu türk basınını rıdvana bak sanki babası ölmüş ersin düzene bak sanki evine haciz gelmiş fotomaç gaztesi sanki iflas etmiş f bahçe yenilince keyifleri kaçıyor ulan bjk de bir türk takımı adamlar hakkıyla yendi tebrik edin
necsoy 5 yıl önce
doğru..ofsayt ama şu basın Tosiç golü atarken Kjaer'in adamın sırtında olmasını niye görmez,Nani'nin itirazlarının uyarıyla geçiştirilmesini,Gomez'e yapılan faulu,daha önceki yıllardaki gösterilmeyen kartları,verilmeyen penaltıları vs nicelerini....M.Uslu artık konuşacakmış..be adam ,hiç susmadın ki...!!!

sonuç olarak 5-0 yensek bu kadar incitmezdi...hoş oldu...
O. Erhan Keskin 5 yıl önce
Size katılıyorum. Ama Ersin Düzen'in programında orada Gomez'in Kjaer'i ittiği yorumu yapıldı (Mustafa Denizli). Güleyim, ağlayayım mı, bilemedim.
Bülent 5 yıl önce
Hep bizmi ezilecegiz biraz da ezen ezilsin. Aziz büyük konusuyor nedense arkasina kimi Ldiysa ötmeye basladi
marco 5 yıl önce
ofsaytla alakası yok pozisyonun. 2013 2014 sezonundan itibaren bilerek oynama kuralı geldi. savunma arkasında adam olduğunu bile bile hamle yapıyorsa kendi sorumluluğu alıyor demektir ve gol nizamidir.