Yardım kampanyasının tarihi belli oldu

Kulübün zor günlerde bir arada olması gerektiğini vurgulayan 2. Başkan Adnan Dalgakıran, “Beşiktaş’ın ayağa kalkması için hep birlikte omuz omuza vermemiz gerekiyor. Kampanyayı Mart ayının başında hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi.

GÜNDEM 17.02.2020, 09:18 19.02.2020, 09:39
415

Beşiktaş’ta dün ikinci başkan Adnan Dalgakıran ve Dernekler Sorumlusu Hakan Daltaban, sabah saatlerinde Üsküdar’da Çağdaş Beşiktaşlılar Derneği’nin üyeleri ile bir araya geldi. Siyah-Beyazlı renklere gönül verenlerin zor günlerde bir araya gelmeleri gerektiğini belirten Dalgakıran, “Beşiktaş Kulübü’nün ayağa kalkması için tüm dernekler ve taraftarlar omuz omuza vererek kampanya başlatmamız gerek. Mart ayı başında hayata geçirmeyi geçmeyi planlıyoruz ve başaracağız. Kimse Beşiktaş’tan büyük değildir. Başkanımız Ahmet Nur Çebi ve yönetici arkadaşlarımız var gücümüzle çalışıyoruz. Kimse merak etmesin kulübümüzün haklarını en küçük noktasına kadar savunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

‘Her şeyin takipçisiyiz’

“Şimdi kavga zamanı değil başarmanın zamanı” diyerek sözlerine devam eden Dalgakıran, “Usulsüzlük yaşanmışsa hesabı, adalet önünde verilir. Biz her şeyin takipçisiyiz. Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın futbol zekasına hayranız. Kulübün içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıyı bilerek geldi. Beşiktaş’ta para konuşmadı. Elindeki malzemeyi en iyi şekle getirip çalışıyor ve başaracağına inanıyor. Çünkü tüm taraftarlar ve yönetim olarak destekçisiyiz” yorumunu yaptı. Dernek Başkanı Kamil İlhan Gözel de, kulübün başlatacağı kampanyaya destek olacaklarını belirtti. (Kaynak: Fanatik)

Yorumlar (1)
Zihni bjk 1 yıl önce
Sayın başkanım bu yardım da yardımda yardım yapılacak f.orman kapanacak da lanet olsun derim yardım yapilipta f.ormanda yargılanıp bjk kulüp düşmanından da hesap sorulup en az 1 kadrilyonu vermesi gerekiyor bu para kasaya koyulursa asıl tarih Ahmet nurcebi ve ekibini ttarih yazacaktır.ben DERİMKİ 2 başkan Çebi ekibidir EYERKİ bağışla bu fırıldak yalancı ormanın üstünü danışıklı dövüşe çevirirseniz bu kulüp kulleriyle yok olur biter.hesap buzamanadek sorulmadı.niye çünkü fikretin arkası yıldırım sorarmi hayır sen 500 mi yedin bak ben nasıl yiyecek görün.vede stadı bahane hadi stada 500 gitti 500 yildirimda eee gerisi ne bunun hesabı 1 katriyon fikretin yok ettiyi maliyet yuvarlak bunun üzerine yatilirsa .hepsi bjk hainleridir.bjk ancak bjk liymiş gibi olup ta bu hale getirenler yıkıyor haram zıkkım yiyemiyeler.BAŞKAN DEDİNYA BEN KELLEMİ MANGALGİBİ YUREYİMİ KOYDUM.EVET EN BUYUK KANPANYA TARAFTARDİR.EN BUYUK ZAFERDE FİKRET TEN HESAP SORULUP O HAİNCE KULUBUN HAKLARİNİN GERİYE İADESİDİR BENİM 2 SEBA BAŞKANLİK TARİHİNE YERİNİ ALACAN EKİBİNLE ALLAH YOLUNU ACİK EYLEYE.AMİNNN