Yanal'dan Tolgay Açıklaması ''Karakteri Satın Almak''

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Tolgay Arslan transferi için dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Yanal'dan Tolgay Açıklaması ''Karakteri Satın Almak''

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Türkiye Kupası'ndaki Keçiörengücü mücadelesi için yaptığı açıklamalarda, Beşiktaş ile aralarında sorun yaşanmasına neden olan Tolgay Arslan transferine de değindi.

Yanal, anlaşma sonrasında işin bozulmasının doğru olmadığını belirtirken, "Tolgay transferi için başkanımız gerekli sözleri söyledi, canlı yayına da bağlanıp söyledi. Transfer için belli koşulların gerçekleşmesi gerekiyor. Benim bildiğim anlaşma sonrasında yeniden pazarlık yapılmaz. Bir oyuncu almak önemlidir, ancak karakteri satın almak daha önemlidir. Bence doğru yaptık" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ersin
Ersin - 4 yıl Önce

Ya siz ne hazımsız adamlarmışsınız. Battıkça batıyosunuz...

bülent
bülent - 4 yıl Önce

La suzun hamsi beyinliler. E. Zengin bagira bagira söyledi ben fb yi istiyorum zotla es es fazla para bastirip almadiniz. Kim agzini acti. O sizin ruh gibi dolasan baskan ders olsun. Konusulan transfere sonradan girmeyi. Fiko bey sunlara ucak masraflarini gönderi ver aglamasinlar

savaş
savaş - 4 yıl Önce

EWT ERKAN ZENGİNİN KAREKTERİNİ SATIN ALDINIZ DİMİ :)

zekeriya kor
zekeriya kor - 4 yıl Önce

Karakterden soz edene bak Besiktasin daha once anlastigini acikladigi bir futbolcuyu azize taktigiyle fazla para teklif edip almak icin atak yapan karakterliler bunu basaramayinca bok atma yoluna giriyorlar nasil bir antronor oldugun bir kere daha belli oldu.ayriyeten biz fb degiliz nokta.

siyah beyaz
siyah beyaz - 4 yıl Önce

anlaşılan kuyruk acısı çok bunların

koroktor
koroktor - 4 yıl Önce

erkan çıkar nasaya da bildirseler ben fenerden başka takımda oynamam türkiyede der ayağına kadar gidip parayı basıp alırsın, uğuru gs ister zaten eski gs li basar parayı alırsın, tolgay beşiktaşı ister gider 2 katını veriyim dersin alamadan dönersin sonra oyuncuya karaktersiz dersin. sizin karakteriniz zaten şampiyon yaptığınız takımdan kovuluşunuzdan belli, başkanınız için konuşmaya bile gerek yok! köy takımının başkanı ve teknik direktörü büyük takım olamama komplekslerini nereden aktığı sorgulanan parayı dağıtarak 3 kuruşluk adamları 10kuruşa alıp övünmekle gideriyor!

Abdullah
Abdullah - 4 yıl Önce

Yanal Eskişehirspordan bilirim 19 yaşında ki 2 kızla takılırdrdı karakterden bahsediyor yazık !!!

faruk ÖZTAŞ
faruk ÖZTAŞ - 4 yıl Önce

karakterden söz etmek sanamı kaldı senki karaktersizliğin yüzünden kovulmadınmı renkli bahçeden KARAKTERSiZ..!