Yan sanayiyi görecek!

Beşiktaş'ın Kasımpaşaspor'la oynadığı mücadelenin ardından Beyaz Spor'a konuşan Olcay Şahan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 19.04.2015, 14:31
2973
Yan sanayiyi görecek!

Programın yorumcularından Sinan Engin'e kendilerine verdiği destek nedeniyle teşekkür eden Olcay, sezon sonu şampiyon olarak Engin'in yüzünü kara çıkarmayacaklarını söyledi.

 

"ÇAKAR YAN SANAYİYİ GÖRECEK!" 


Ahmet Çakar'a da mesaj gönderen Olcay Şahan, "Sezon sonunda bir maçımız daha var. Yan sanayi derbisi bir tane daha olacak. Sinan Engin'in yüzünü kara çıkartmayacağız inşallah. Şampiyon olacağız ve şampiyon olduğumuz gün orada keyifli bir gün geçireceğiz. Ahmet abi 'yan sanayi derbi' demişti.' dedi.

ÇAKAR 'YAN SANAYİ DERBİCİK' DEMİŞTİ 


Ahmet Çakar, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi için 'Yan sanayi' yorumunu yapmış ve Çakar'ın Beşiktaş hakkında söylediği ifadeler, Sinan Engin'i sinirlendirirken ünlü yorumcu bir anda çılgına dönmüştü. Sinirlerine hakim olamayan Sinan Engin, 'Yeter artık' diyerek önünde bulunan bardağı duvara fırlatmıştı.

Yorumlar (8)
BEŞİKTAŞKOLİK 6 yıl önce
AHMET ÇAKARI VE ESKİ KOMİNİST ŞİMDİ HÜKÜMET YALAKASI RASİM OZAN KÜTAHYALIYI ÇOK SIKI İZLİYORUM,ONLARA HAYATI ZİNDAN EDECEĞİME YÜCE ALLAHIN HUZURUNDA YEMİN EDİYORUM.
Mithatcan 6 yıl önce
ahmet çakar bazen haddini aşan konuşmalar yapıyor!
sedat güneri 6 yıl önce
ahmet çakar ve rasim ozan KÜRT kökenli insanlar, herkesde biliyorki kürtlerin yüzde 99 zu galatasaraylıdır. bu şekilde konuşmaları normal, çünkü onlar peşmerge takımı cimbomu tutuyorlar.
asi kartal 6 yıl önce
sedat adamsın
BjkÖmer 6 yıl önce
Ulan su para nelere kadir Ertem beyi önceden severdim takı su kanala cıkana kadar böle bişe yok toplanmıs 4 5 adam kendi akıllarınca reyting yapacaklar yazık size ve sizin gibi Beşiktaşlılara Sinan Engini oldu olası sevmem zaten yaptıgı bardak kırmalar falanda hikaye
Mehmet çelebi 6 yıl önce
Siz ikininizde adam degilsiniz galatasaraylı olduklarını boyle sacma bişeye baglayan asalaklar
MEHMET TURGUT 6 yıl önce
ÇAKAR ZATEN GS TARAFTARI. BUNU BİLMEYEN KALMADI. HAKEMLİĞİNDE GS MAÇLARINI YÖNETİRKEN BİR HATIRLAYIN: ARİF PENALTISI BUNA EN ÖNCELİKLİ ÖRNEK. BOŞ VERİN MEDYA ŞAKLABANLARINI.
Barbaros 6 yıl önce
Saklabanlik baska bisey degil