Ya Lucescu, ya Şenol Güneş

Bilic'in yerine hoca arayışına başlayan Siyah-Beyazlılar'da yabancılarda ilk aday, camiayı da yakından tanıyan Mircea Lucescu. Yerli listesinde ise önplana, Bursa ile henüz masaya oturmayan ve Kara Kartal'a gelmeye sıcak baktığının mesajını veren Şenol Güneş var.

GÜNDEM 29.05.2015, 08:15
908
Ya Lucescu, ya Şenol Güneş

Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman ve kurmayları, Slaven Bilic’in yerine takımın başına geçecek hocayı bulmak için düğmeye basmıştı.

Bu doğrultuda Siyah-Beyazlılar için birçok ismin adı geçiyor. Ancak alınan bilgiye göre yerli ve yabancılardan oluşan listenin zirvesinde iki teknik adamın adı önplana çıkıyor. Yeni hoca ile anlaşıp, bir an önce yeni sezon için transfer ve kamp planlamasını yapmak isteyen Kara Kartal’da yabancılarda Shakhtar Donetsk’teki durumu belirsizliğini koruduğu söylenen Mircea Lucescu geliyor. Hatta Rumen çalıştırıcıyla yönetimin de, yakın zamanda temasa geçtiği gelen haberler arasında yer alıyor. Yerlide de ilk isim Şenol Güneş. Bursaspor’la henüz anlaşmayan Güneş’in, Beşiktaş’a sıcak bakması ve tecrübesi, onun takımın başına geçme ihtimalini artırıyor.

Eğer bu teknik direktörlerden olumlu bir yanıt alınamazsa, Mustafa Denizli, Rıza Çalımbay, Ertuğrul Sağlam, Thomas Schaaf, Marcelo Bielsa ve Felipe Scolari gibi adaylar için harekete geçilecek.

Haber Kaynağı: Fanatik

Yorumlar (11)
PAOK 6 yıl önce
lucescu varken, gerisi teferruat...
Hasan 6 yıl önce
En büyük hatamızdı Lucescuyu göndermek. Bizi 10 senedir çalıştırsa 4. yıldızı biz takmıştık. tabi yd-adalı zihniyetinde 10 yıllık plan yapmak mı var. 8 yılda anamızı ağlattı bu zihniyet
Tibet 6 yıl önce
İkiside olmaz..Takımı İlhan Mansız,a teslim edin Hiç kimse Kartal,ın önünde duramaz..
TİBETE ÖZEL... 6 yıl önce
tibet dağlarında yaşadığın belli. İN DAĞDAN ARTIK ŞEHRE GEL DÜNYADAN BİR HABER OL.
kry03 6 yıl önce
lucescu luiz adrianoyuda al gel
NUANS 6 yıl önce
güzel oyun için şenol hoca, ama başarı içinde Luce.
sikolari 6 yıl önce
ertuğrul sağlam ve scolari isimlerinin geçmesini cidden anlayamıyorum bi 8-0 daha mı istiyoruz? ertuğrul bizi cümle aleme rezil etti (olsun hayat devam ediyor!) scolari de brezilya yı dünyaya rezil etti
Gökhan KARTAL 6 yıl önce
Kesinlikle Şenol Hoca YÜRÜ GÜNEŞ'E.. Luce doydu kardeşim doydu..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın