Ya Güneş Ya Denizli

Kartal’ın dün yapılan yönetim toplantısında Başkan Orman’a tam yetki verildi. ‘Yerli hoca’ fikrine sıcak bakan Orman’ın Mustafa Denizli ve Şenol Güneş arasında bir seçim yapması bekleniyor.

GÜNDEM 04.06.2015, 13:15
Ya Güneş Ya Denizli

Beşiktaş’ta gözler dün yönetim kurulu toplantısındaydı. Öğleden sonra başlayan ve yaklaşık 5 saat süren zirvede masaya yatırılan en önemli konu teknik direktör seçimiydi. Kurmaylar, adaylar üzerinde fikirlerini masaya dökerken son söz başkan Fikret Orman’a bırakıldı. Yönetimden ‘tam yetki’ alan Orman’ın önümüzdeki hafta içinde yeni hocayı belirlemesi bekleniyor. Peki ibre kimi gösteriyor? Yerli bir hocayla yola çıkmanın takım için büyük avantaj olacağını net bir şekilde belirten Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın “İsmimizin onunla anılması bizim için onur” dediği Şenol Güneş ile Mustafa Denizli arasında bir seçim yapması bekleniyor.


KRİZ TATLIYA BAĞLANDI


Siyah-Beyazlı ekipte dün yönetim masasına yatırılan ikinci konu ise Tosic transferiydi. Resmi açıklamanın kendilerinden habersiz yapılmasına tepki koyan futbol şube başkanı Ahmet Nur Çebi ve A takım sorumlusu Mete Vardar’ın gönlünü alan başkan Orman, “Önümüzde zorlu bir süreç var. Önemli seçimler bizi bekliyor. Bir de bu olayı kriz haline getirmeyelim” dedi. Bu sözlerin ardından olayın tatlıya bağlandığı öğrenildi.

 

HABERTÜRK SPOR / Kartal YİĞİT

Yorumlar (19)
kartal 5 yıl önce
Şahsen ikisini de istemiyorum.
HALİL 5 yıl önce
Denizli olmasın da kim olursa olsun Rıza'ya bile razıyım. Her hafta kadro toto oynayan, Şapkadan tavşan çıkarma tripleriyle taraftarı delirten, kendini beğenmiş adamın teki. Zaten Lig Tv deki yorumlarını izleyen bir Beşiktaşlı Denizliyi istemez.
ahmet a. 5 yıl önce
denizli, rıza, ertuğrul bunlardan biri gelirse kendimi intahar ederim.
karakartal 5 yıl önce
Hırslı, genç, yenilgiyi kabullenmeyen bit teknik adam gelsin derim.
kartalbey 5 yıl önce
türkiyede denizli, avcı ve sağlamın yapacağı hocalığın kralını biliç yapmıştır zaten..defansif karakterli takım istiyorsanız biliçi göndermenin ne alemi var..bize saldırgan takım lazım..tek yol şenol güneş..
Karakartal 5 yıl önce
ERTUĞRUL SAĞLAM..
asi 5 yıl önce
yaww anlamıyorsunuz rıza çalımbayla anlaşıldı sadece bunlar hikaye.bugün yarın açıklayacaklar bakın görün
tokatlı 5 yıl önce
bilici gönderdinse bilicten daha iyisini getirmek zorundasın!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın