Volkan Demirel'den olay sözler! Beşiktaş...

Trabzonspor-Fenerbahçe maçının ardından Volkan Demirel açıklamalarda bulundu.Volkan Demirel'in şampiyonluk yarışında yaptığı açıklamalara Beşiktaşlı taraftarlardan büyük tepki geldi...

GÜNDEM 24.04.2016, 22:54 24.04.2016, 22:58
14696

Çıkan olaylar nedeniyle 89. dakikada tatil edilen Trabzonspor-Fenerbahçe maçının ardından Lig Tv mikrofonlarına konuşan Fenerbahçe kalecisi ve kaptanı Volkan Demirel şunları söyledi:

ÇIKAN OLAYLAR

"Maçla ilgili söyleyecek bir şey yok. Önemli olan kimsenin zarar görmemesi. Hakeme geçmiş olsun diyorum. Keşke futbolun güzellikleri konuşulsa. Üzücü şeyler."

MAÇ DEĞERLENDİRMESİ

"Trabzon'un kadrosu ile beraber böyle bir oyun olacağını anlamıştık. Ofansif oynacaklarını düşündük. Biz de ona göre hareket ettik. Daha farklı olabilirdi ama Trabzonspor'un düşüşü hem de atmosfer takım arkadaşlarımı durdurdu."

ŞAMPİYONLUK YARIŞI

"Biz şampiyon olacağız. Bu taraftarı şampiyon yapıp mutlu edeceğiz. Bize destek olsunlar, stadı doldursunlar. İnanmadan bir şey başaramazsınız. İnanmak lazım. Takım arkadaşlarıma da söyledim biz şampiyon olacağız diye. Her şeyi sezon sonunda göreceğiz."
Yorumlar (25)
İngilizler, Fener'i şampiyon yapmaz 5 yıl önce
En büyük düşmanımız Cüneyt Çakır, bu yıl tüm maçlarımızda iyiydi, Vodafone'un gelmesiyle İngiliz Yahudileri baskıyı arttırdı, Fener'i kesinlikle şampiyon yapmazlar, sadece yayın gelirleri düşmesin diye bu kadar müsamaha gösteriliyor, son haftalara geldikçe Fener doğranacaktır.
Harun 5 yıl önce
Yüce Rabbim şampiyonluğu fenere nasip etmesin inşAllah gerçekten bu sene biz haketmişiz Beşiktaş haketmiş şampiyonluğu Yüce Rabbim iyi günde günde beşiktaşın yardımcısı olsun inşAllah
Gerek yok 5 yıl önce
Arkadaşlar bu sene şampiyonuz daha avantajımız var takımımıza güvenin güzel günler yakın..
Mustafa tunca 5 yıl önce
Puan kaybetmemize rağmen şuanda 4 kalan 4 maçı kazanacağımıza inanıyorum
outlawist 4 yıl önce
şenol güre ahmet nur çebitolga gibi bir kaleciyi hemşerilik yaparak takımda tuttunuz boyko yu aldınız bizde zannettik 1. kaleci olacak kandırdınız bizi ama evdeki hesap çarşıya uymadı maçı izlerken bu tolga ne zaman hata yapacak diyordum ve yaptı yaktı bizi eğer şapiyonluk giderse bu kaleci yüzünden olacak bide üstüne 3 yıllık imza atıyorsunuz tabi sizden başka kim alır böyle bir kaleciyi ayıp ayıp bu takım sizin değil hemşerilik yapamazsınız
necsoy 5 yıl önce
bizim takım salakça puan kaybettikçe bu ve benzerleri dearsızca konuşmak için imkan bulacaklar tabii ki..
Hüseyin 5 yıl önce
Benim anlamadigim hala fb sampiyon olacaklarini iddia ediyorlar ben ancak size guler gecerim sezon sonu gorusurus
Mustafa yıldız 4 yıl önce
Fenerbahçe Başakşehir maçında takılacaktır ki bizim de gs maçımızın olduğu hafta. Yani bu hafta değil diğer hafta bu düğüm çözülür. İnanın Beşiktaşımıza.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın