Vodafone Arena'ya sürpriz ziyaret!

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve kulüp yöneticileriyle birlikte Vodafone Arena'yı gezdi.

GÜNDEM 05.05.2015, 14:04
1046
Vodafone Arena'ya sürpriz ziyaret!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra asbaşkan Umut Güner ve genel sekreter Ahmet Ürkmezgil'in de hazır bulunduğu ziyarette, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e yapım çalışmaları süren Vodafone Arena'nın inşaat faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. Stat gezisi sonrasında yapımı tamamlanan bir locada Abdullah Gül’ü ağırlayan Başkan Fikret Orman, Gül ile fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaretin sonunda 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri, Vodafone Arena inşaatında çalışanlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

DHA

Yorumlar (7)
CastieL 5 yıl önce
Biz ne yapalım yani ?
murat 5 yıl önce
1. cumhurbaşkanı mı?
hakan 5 yıl önce
borç icra patladı iktidar zmanında.Bari Beşiktaş gölge etmesinler..:Alım gücü düştü maaşlar eridi...2002 de bir asgari ücret 10 çeyrek altına bedel iken şimdi 6 çeyrek altına yetmiyor..nerden nereye...12 senede piyasada nakit kalmadı maaşı göremiyoruz çünkü borca gidiyor..Rakamlar net..12 senede çaresiz kredi kartına krediye sarılmış halk.halkın tüketici kredisi ve kredi kartı borcu tam 52 kat artmış.İşsizlik rekorla açıklandı .OECD ülkeleri içinde gençlerde işsizlikte en kötü ülke olduk..Kişi başı milli gelir tam 7 senedir yerinde sayıyor.Sanayi yatırım yok..İhracat her ay düşüşle açıklanıyor.İcralar patlamış.rakama bakın 12 sene önce 8 milyon icra şimdi 22 milyonu aşmış..Esnaf sayısı 10 yılda tam 461000 azalmış..
marco 5 yıl önce
busarsı siyaset meydanı değil hakan bi siktir git. beşiktaş senden de siyasetten de üstündür.
raci 5 yıl önce
hakan kardeşim doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar yerden göğe haklısın yalnız şu var başkan çarşı ve iktidar arasında kaldı stadla borç arasında kaldı yaşlandı adam ya
fransa kartallari 5 yıl önce
Iki Beyefendi
mustafa bjk 5 yıl önce
çok yazık stat dolar dolmaz derken küçük bir stat yaptılar beşiktaşımızın buyuklüğüne yakışmayan bir kapasite bu sebepten dolayı üzüntü içinde olup yönetimi stadımızın kapasitesinin az oluşundan dolayı kınıyorum...41903 yetersiz ezeli rakiplerimizin 55 bin kapasiteli statları var bursanın bile 45 bin kapasite ama bizimkisi 41903 az istanbulun en güzel yerine ve merkeze stat yapıyorsunuz kapasitesi yetersiz taraftar yine dışarda kalacak...adam gibi ileriyi düşünerek iş yapan yok...