Vodafone Arena’daki çalışma ofisleri hizmete açıldı

Vodafone Arena’da bulunan Kulübümüzün yeni çalışma ofisleri için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımıyla bir açılış töreni düzenlendi.

GÜNDEM 21.01.2017, 15:21 21.01.2017, 15:23 kartalbakışı.com
479
Vodafone Arena’daki çalışma ofisleri hizmete açıldı
Açılış töreninde; Başkanımız Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi (II. Başkan, İcra Kurulu Başkanı, Fulya Taşınmazlardan Sorumlu, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nden Sorumlu.), Ahmet Ürkmezgil (Genel Sekreter, Şan Ökten Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Berk Hacıgüzeller (Sayman, Mali İşler ve Finans, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, Akatlar Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisi'nden Sorumlu.) Metin Albayrak (Futbol altyapı, yapılanma ve scouting’den sorumlu. Fulya Hakkı Yeten Tesisleri'nden sorumlu, Yönetim Kurulu Sözcüsü), Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.), Candaş Tolga Işık (İletişim:Basınla ilişkiler ve Beşiktaş medyasından  sorumlu (BJK TV, BJK Dergi, Sosyal Medya), Şafak Mahmutyazıcıoğlu (Hukuk, Bakırköy Tesisi'nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Kurullarımızın Başkan ve Üyeleri, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve çok sayıda davetli yer aldı.

Açılış kurdelesini alkışlarla; Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Başkanımız Fikret Orman ve Ahmet Nur Çebi birlikte kestiler.

Kurdele kesiminden sonra bir konuşma yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu şunları söyledi:

“Hayırlı uğurlu olsun. Yönetim merkezinde hizmet verecek arkadaşlara başarılar diliyorum. Başkan ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Beşiktaş’a yakışır muhteşem eserler kazandırdılar. Sportif olarak önemli başarılara imza attılar. Birimlerin bu modern mekanda entegre bir şekilde çalışacak olması kulüp saygınlığı için önemli. Beşiktaş’a başarılar diliyorum.”

Başkanımız Fikret Orman, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na açılış törenine katılımı nedeniyle teşekkür ederek sözlerine başladı ve şu ifadeleri kullandı:

“Beşiktaş’ın tüm birimlerini Vodafone Arena’da topladık. 5 ayrı birimimizi buraya taşıdık. 2700 metrekarelik bir alana taşındık. Eski çalışma mekanlarımızdan çıkarak 700 bin Dolar kira geliri elde ettik. Vodafone Arena’ya gelerek 4 milyon TL tasarruf sağladık. Tüm birimlerimizin bir araya gelmesiyle kulüp içi iletişimi de güçlendirmiş olduk.”

Konuşmaların ardından Başkanımız Fikret Orman ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na yeni çalışma ofislerimizi gezdirdi.

Gezinin ardından Başkanımız Fikret Orman, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile öğle yemeğinde biraraya geldiler.

Yemeğin ardından Başkanımız Fikret Orman, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na isminin yazılığı olduğu formamızla günün anısına bir plaket takdim etti.

Bjk.com.tr
Yorumlar (0)