Vodafone Arena'da Yeni Proje!

Vodafone Arena’yı sezon sonuna yetiştirmeye çalışan Beşiktaş Yönetimi, yeni sezonda taraftarını sevindirecek bir başka projenin hazırlıkları içerisine girdi.

Vodafone Arena'da Yeni Proje!

Vodafone Arena’yı sezon sonuna yetiştirmeye çalışan Beşiktaş Yönetimi, yeni sezonda taraftarını sevindirecek bir başka projenin hazırlıkları içerisine girdi. Siyah-beyazlı kulüp bir zamanlar taraftarların sabırsızlıkla beklediği alt yapı maçlarını, yeni sezonda yeni statta oynatmak için çalışma başlattı.

Serpil Hamdi Tüzün dönemindeki alt yapının geri gelmesi için yoğun çaba sarfeden Beşiktaş Yönetimi, Yıldırım Demirören döneminde siyah-beyazlı kulübün alt yapısına getirilen Emrah Bayraktar ile birlikte yeni bir yol haritası çizdi. Yeni sezondaki A Takım maçlarından önce Vodafone Arena’da binlerce taraftarın önünde U-21 maçlarını oynatmak isteyen siyah- beyazlılar, böylece genç oyuncuları büyük stat atmosferlerine de alıştıracak. Bu konuda Alt Yapıdan Sorumlu Yönetici Berkan Gocay gece gündüz çalıştığı ortaya çıkarken, yönetimin stadın zeminini ise üst üste iki maçı kaldırabilecek türden bir çimle kaplamanın arayışlarına girdi.

Zemin şartlarının uygun olması durumunda U-21 maçlarını lig maçından önce taraftarın huzurunda oynatmayı düşünen yönetim, bu maçların popüler hale gelecek olması nedeniyle de U-21 takımı için sponsor arayışına da girecek. Emrah Bayraktar’ın konuyla ilgili yönetime bir rapor sunduğu kaydedildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa bjk1903
mustafa bjk1903 - 4 yıl Önce

tüm beşiktaş taraftarına sesleniyorum yönetime sesimizi duyuralım taraftarımız 55 bin paso almış yeni stadımızın kapasitesi yeterli değil taraftarımız yine dışarda kalacak lütfen arkadaşlar yol yakınken stat kapasitemizin sorununu biran önce yol yakınken çözelim yeni stadımızın kapasitesi yetersiz kapaite en az 55 bin olmalı passosunu alan taraftarlar nasıl girecek stadımıza...fikret orman duy sesimizi...yeni stadımızın kapasitesi en az 55 bin olmalı.....

mustafa bjk
mustafa bjk - 4 yıl Önce

arkadaşlar 140 bin beşiktaş passo lig kartı almış taraftarlarımız peki 41903 kapasiteli yeni yapılan stat kapasitesi sizce yeterlimi taraftarımız yine dışarda kalacak yönetim stadın kapasitesini değiştirmeli kapasite yetersiz...kapasite an az 55 bin olmalı...aksi takdirde taraftar malesef dışarda kalacak

kartalim
kartalim - 4 yıl Önce

iste bu,helal olsun

Cezmi
Cezmi - 4 yıl Önce

aman ne onemli haber.binlerce taraftar deyince sanki 60-70 bin zannedecek millet. Alt tarafi 40 binlik kucuk bir stad iste!

black
black - 4 yıl Önce

cezmi saçmalamıssın haberin yok :)

Varol
Varol - 4 yıl Önce

Cezmi dogru soylemis,hatta eksik soylemis. Onuda ben soyleyim. Bir isi beceremeyen orman. Istifa!

grkan
grkan - 4 yıl Önce

ormanın iyi niyetinden şüphem olmasada bu şekilde bu iş yüzümez küçücük stad yapıyor, hiç yapılmasa gelirimiz daha çok olucaktı, açıkçası geleceğimiz mahvoluyor

Ferit
Ferit - 4 yıl Önce

Arkadaslarim hakli. Millete rezil oluyoruz, yapiyorsun birkere,tam adam gibi stad yap.bu ne ya, 41 bin kisilik ayiptir be,bursa bile 45 bin kisilik yapiyor.Besiktas taraftari olimpiyata sigmiyor ne yapacak bu minik stadta,gelecegin stadi boylemi olur. Yani her derbide her inemli macta 25-30 bin taraftarimiz maca. giremiyecekmi,disarda mi kalacagiz hep! Su fikret ormanin hic duzgun ilumlu bir isi yokmudur?