Vodafone Arena'da flaş gelişme!

Vodafone Arena’nın çimlerini dünyaca ünlü SIS Pitches Grubu yapacak.

GÜNDEM 03.07.2015, 15:59
7191
Vodafone Arena'da flaş gelişme!

Yapımında sona gelinen Vodafone Arena’da çatı kadar taraftarın merak ettiği bir konu da zemin. Çimlerin nasıl olacağı sorusunun cevabı ise alanında önemli bir firma olan SIS Pitches firmasının yaptığı açıklamayla bulundu.

 

Firma yaptığı açıklamada, Vodafone Arena’nın zeminin yapımı için Beşiktaş ile anlaştıklarını duyurdu. Açıklamada, zeminin tamamlanmasının birkaç ayı bulacağı belirtildi. Stadın bakımı da aynı firma tarafından yapılacak. Vodafone Arena'nın zemininde Türkiye'de ilk kez kullanılacak olan SISAIR teknoloji hayata geçecek.

 

Bu sistemle toprağın altından bir havalandırma sistemiyle çimler güçlendirelecek. SIS Pitches’ın zeminin yaptığı stadyumlar şunlar: “Dünya Kupası Finalleri, Afrika Kupası, Avrupa Şampiyonlar Ligi, Six Nations Rugby, Real Madrid, Shakhtar Donetsk, Manchester City, Durham University, Newcastle Falcons, Galatasaray, Trabzonspor, Hampden Park, Benfica ve Amsterdam Arena.”

Yorumlar (21)
kkkk 5 yıl önce
desene bu sene bjk yine gezgin
as 5 yıl önce
olay anlaşıldı devamına gerek yok fikret yine BEYAZ YALAN YAPMIŞ SÜRE VEREREK SAHTEKAR
hkn 5 yıl önce
Yalancı fikonun bir yalanı daha flaş flaş bu sene maçlarımızı vodafonede oynayacaz oynayacazda çimler iki ayda uzuyormuş.Yalancı fikonun sunduğu bir haber daha gecikmeye şimdiden kılıf hazır.Ağlak fiko
Yine başlamış BJK düşmanları : 5 yıl önce
Fikret Orman çim çalışmasının 75gün süreceğini açıklamıştı zaten.bu da 2.5ay ediyor zaten.Eee 2.5ay da birkaç ay demek :)
Kadir 5 yıl önce
Yine Adali cilar toplanmış siz Adalinin yanına veli efendiye gidinde eşek gtü yaglayin hahahahaha
serdar adali 5 yıl önce
yorumlardaki insanımsılarla aynı takımı desteklediğim için takımım adına utanıyorum. beğenmiyosanız gelmezsiniz o stada olur biter, biz SEVİNMEK İÇİN SEVMEYENLER olarak o stadı doldururuz. topunuzun köküne kibrit suyu.
Fatih D. 5 yıl önce
Olm haberi çalmayın be:)
Beşiktaş Arena 5 yıl önce
Kaynak gösterseydiniz bari @faruk
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın