Vodafone Arena'ya çifte açılış

Başkan Fikret Orman, Vodafone Arena’ya iki açılış yapmayı planlıyor. 10 Nisan’da devlet erkanı, 11 Nisan’da ise Bursaspor maçıyla birlikte Beşiktaş camiası için açılış yapılacak.

GÜNDEM 22.03.2016, 05:51 22.03.2016, 05:52
1302

 Beşiktaş'ta tüm gözler Vodafone Arena'ya çevrilmiş durumda.. Siyah-beyazlılarda yapımı 2.5 yıldır süren Vodafone Arena Stadı için geri sayıma geçti. Koltuk montajı ve çatı membran kaplamasının bitmesiyle daha da hızlanan stat çalışmalarında çimlerin serilmesi de bitmek üzere. Cumartesi baş- lanan çim serimin de sona gelindi ve hemen akabinde hibrit çim montajına geçilecek. 1 Nisan'da zemin tam anlamıyla hazır olacak. İki haftada bitmesi ön görülen hibrit çim montajının ardından Vodafone Arena maç oynanır hale getirilecek.

FİKRET ORMAN MÜJDEYİ BUGÜN VERECEK 
Başkan Fikret Orman, Vodafone Arena için iki açı- lış yapmayı düşünüyor. 10 Nisan'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımı ile devlet erkanına bir açılış yapmayı planlayan Orman, 11 Nisan'da ise Bursaspor maçıyla birlikte camia için stadı açmayı düşünüyor. Stadın açılış tarihi bugün saat 10.30'da başkan Fikret Orman ve Vodafone Türkiye CEO'su Gökhan Öğüt'ün yapacağı toplantıda açıklanacak.
Yorumlar (1)
necsoy 5 yıl önce
erkan lar gelmese de olur halbuki...