Vodafone Arena'ya bir sponsor daha!

Beşiktaş’ın tribün isim sponsorluğu anlaşmalarının ardı arkası kesilmiyor!

Vodafone Arena'ya bir sponsor daha!

 Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena‘da tribünlere isim sponsorlukları katmaya devam ettiklerini söyledi.

1903 Karakartallar Derneği’nin düzenlediği geleneksel yemekte konuşan Orman, eski açık tribüne Denizbank isminin verilmesinin ardından yeni açık diye bilinen karşı kale arkası tribüne de Spor Toto adının konulacağını söyledi.

Orman, “Denizbank’tan sonra Spor Toto ile de anlaştık. Bu anlaşmadan yıllık KDV dahil 6.5 milyon TL alacağız. Anlaşma 5 yıllık olacak. Sırada kalan iki tribün var” diye konuştu.

"EN İYİYİ İSTİYORUZ"

Kapalı tribünler için en iyi teklifleri kabul edeceklerini belirten başkan, takımın formasındaki sponsorlukların dünyaca tanınan markalar olduğunu da belirtti.

Fikret Orman, “Beko aynı zamanda Barcelona’nın sponsoru. Vodafone bir süre öncesine kadar Manchester‘in forma sponsoruydu, şimdi bizim. Bu durum, takım Avrupa arenasına çıktığı zaman ayrıca bir prestij” dedi.
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2015, 16:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞEYHMUS
ŞEYHMUS - 4 yıl Önce

SAYIN BAŞKAN YAPTIKLARINLA ÖVÜNÜYORUZ SAKIN UCUZA KAPTIRMA BU KALAN İKİ KAPALI TRÜBÜNÜ ACELE ETME BU STADA TRÜBÜN İSMİNİ ALACAK FİRMALAR İÇİNDE UCUZA VERME ÇÜNKÜ SENİN STADIN ŞUAN TÜRKİYENİN ENGÜZEL YERİNDE BULUNUYOR LÜTFEN UCUZA KAPTIRMA SAYGILAR YAŞASINCUMHURİYET

ŞEYHMUS
ŞEYHMUS - 4 yıl Önce

YILDIRIM DEMİR ÖRENE HERKESİN ÖNÜNDE BURADAN SESLENİYORUM BJK DEN ALACAGIM VAR DİYORSUN GEL ŞU FANİ DÜNYADA SON ZAMANLARDA BİR İYİLİK YAP ÇIK ADAM GİBİ BÜTÜN ALEMİN DUYACAGI ŞEKİLDE BU PARANDAN VAZ GEÇTİGİNİ SÖYLE DEKİ BENİMDE BU STADTA ÇÇORBADA TUZUM OLSUN DE BU PARAYI STADIN YAPIMINDA HEDİYEM OLSUN DE SENİ O ZAMAN BAK NASIL YÜCELTİYOR BU CAMİAE

Kalkan
Kalkan - 4 yıl Önce

Yok abi be yine kalkmadı...Nisandan beri ha bu gün ha yarın bu günde kalkmadı...yok yok artık umudum tükendi kalkmıyacak..Bu ÇATI kalkmıyacak..

davut
davut - 4 yıl Önce

ufacik sradi ammada buyuttunus. alt tarafi 40 bin kisilik siradan bir stad. cok ufak hedeflerinis var.Buyuk bir kulube layik adamlar degilsinis.maalesef.

FETİH KARTALI
FETİH KARTALI - 4 yıl Önce

BU GÜZELİM STADIN TRÜBÜNLERİNE İSİM SPONSORU OLMAK İSTEYEN FİRMALAR MARKALAR HADİ BAKALIM GÖRELİM KİM FAZLA VERECEK BURAYA İSİM HAKKI PARASI OLUPTA ALAMIYAN BÜYÜK FİRMALARIN AKLINDA ZORU VAR DERİM

Kartal EFEOĞLU
Kartal EFEOĞLU - 4 yıl Önce

Kapalı veya numaralı tribünden birisinin adı büyük ihtimalle Milangaz olacak. Sponsorluk gelirinin tutarı Demirören'e olan borcun yarısı kadar olacak, diğer yarısını da hibe edecek ve borç kapatılacak...