Vodafone Arena için tarih açıklandı

Beşiktaş Kulübü, 3 yıldır yapımı devam eden Vodafone Arena'nın açılış tarihini, 9 Mart Çarşamba günü düzenlenecek toplantıyla açıklayacak.

GÜNDEM 02.03.2016, 17:04 02.03.2016, 17:10
4881

 Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nın açılış tarihi, 9 Mart Çarşamba günü düzenlenecek toplantıyla kamuoyuna duyurulacak.


Beşiktaş Kulübünün 2016 yılı birinci olağan divan kurulu toplantısında, yeni stadın açılış tarihinin bu hafta içinde açıklanacağı dile getirilmişti. Bu tarihte bir değişiklik olduğu ve yeni stadın açılış tarihinin 9 Mart Çarşamba günü düzenlenecek basın toplantısıyla açıklanacağı ifade edildi.
Yorumlar (1)
BJK 5 yıl önce
Besiktasi devre disi birakma oyunlari yine balamistir. Simdi ziraat kupasi, yarin ligte Besiktasimiza yapilan veya yapilacak oyunlari hepimiz goruyoruz ve bilincindeyiz. Fenerbahce Besiktas macindada diyecek iki seyim var. Macta fenerbahce daha iyi oynamistir fakat sevgili guzide hakemimiz cuneyt cakirda fenerbahcenin kazanmasi icin elinden gelen tum gayreti gostermistir. Burdan kendisine iki cift lafim var. Eger birazcik delikanliysan cikarsin adam gibi mac yonetirsin. Gormediklerine diyecek hic bir sozumuz yok ama gorupte calamiyorsan kusura bakma cikaricaksin dudugunu asacaksin. Eger insan gibi konusulani anlamiyorsan da bir gun cikar anlayacagin dilde anlatirlar sevgili cunet cakir.