Vitor Pereira'dan olay sözler! Beşiktaş...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Braga'ya 4-1 mağlup olarak UEFA Avrupa Ligi'ne veda ettikleri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında hakemi çok sert bir şekilde eleştirdi.

GÜNDEM 18.03.2016, 11:05 18.03.2016, 11:13
12245

 Hakemin kendisini tribüne göndermesiyle ilgili de Portekizli teknik adam, "'Verdiğim doğal tepkiden dolayı atıldığımı düşünüyorum. Bu akşam gördüğüm hakem yönetimi galiba Beşiktaş ile oynadığımız ilk maçtaki hakem yönetimi kadar kötüydü. Galiba hakemler için de çalışmamız gerekiyor. Bu maç artık bitti, önümüze bakacağız. ''Türkiye'de Beşiktaş maçı hayatımda gördüğüm en kötü hakem yönetimiydi. O maçtan sonra söylemiştim.Bu akşam bir kez daha söyleyeyim.'' Braga maçıda bu akşam, Beşiktaş maçına yakındı, ifadesini kullandı.

Yorumlar (48)
rech 5 yıl önce
hassiktir ordan pereyra nasıl koydu ama braga !!!
kartal yürekli 5 yıl önce
Cüneyt cakir, bülent (Aziz) yildirim gibi eyamci hakemleri alismisiniz. aglamaya devam edin. sizede koyacagiz
Ergun 5 yıl önce
Fenevi sikip bragdılar hala konuşuyor piç
FORZA BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
her maç 2şer 2şer penaltı atmayınca kural hatası var zannediyor aşağılık futbol teröristleri. şu maçta feneri haklı bulan her kimse istisnasız beşiktaş düşmanıdır.
KARTAL06 5 yıl önce
Fenerbahçe tarihinde ilk defa hakeme karşı top oynadı onunda içine sıçtılar şunlara söyleyin kendi rakipleri türkiyede hermac maruz kalıyor bu tarz yönetime
ARDALI 5 yıl önce
bakışlarına dikkat edilirse enbesil kerata (daha geçen haftaki maçını unutmuş)Şimdi sen gel yuvana.Burada nasıl olsa hırvat hakem yok korkma.Sinkaflı küfür, itiraz ,tekme atmak serbest.
Kartal 5 yıl önce
Bir hafta önce Kayseri maçında aynısı oldu ağlamaya gerek yok
Tarafsiz 5 yıl önce
Türkiyedeki hakemler
Rle kazanirsin ancak hasiktir perera
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın