Vitor Pereira'dan flaş Beşiktaş sözleri

Fenerbahçe'nin Portekizli çalıştırıcısı Pereira, Beşiktaş'ın da puan kaybedeceğini düşündüğünü ve şampiyonluğun henüz gitmediğini söyledi.

GÜNDEM 03.04.2016, 21:52 03.04.2016, 21:53
10097

 Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Osmanlıspor beraberliğinin ardından açıklamlarda bulundu. Ligin henüz bitmediğini ifade eden Pereira, 2 paunlık kaybı soğukkanlıkık eksikliği ve heyecana bağladı. Portekizli çalıştırıcı Beşiktaş’ın puan kaybedeceğini düşündüğünü söyledi.

İşte Pereira’nın sözleri:
“Zor bir maç oldu bizim için. Özellikle kontaataklarda rakiplere sorun yaratabilen bir takımla karşılaştık. Topu kaybettiğimiz anda çok kötyü oynamadık. Pozisyon vermedik topu kaybettiğimiz anlarda. Ofansif anlamda bir kalite eksikliği yaşadık. Takım olarak heyecan ve gerginlik yarşadık belki de. Soğukkanlılık ve sakinlik bu akşam bizde yoktu. Çok önemli 2 puan kaybettik. Lig bitti mi diye sorarsanız buna hayır derim. Beşiktaş’ın da puan kaybedeceğini düşünüyorum. Bu puan kayıplarını telafi edip arayı kapatmak zorundayız. Düzeltmemiz gereken noktaları düzeltmeye çalışacağız. Bahane aramak yerine çalışamya devam etmek zorundayız. Hücum dinamiğimizi istediğimiz gibi yansıtamadık. Sonucu kabul etmliyiz. Bir sonraki maç Konya maçı. 3 puan için çıkacağız buraya da. Lig bugün bitmedi. Ligin bitimine daha var. Biz tüm maçlarımız kazanmak istiyoruz.”
“Biz sezon başından beri çok fazla pozisyona girdik. Çok fazla gol atabilirdik. Bu akşam bir kalite eksikliği vardı ama sezon boyunca bu sorunu yaşadığımızı söylerseniz buna gülerim.”
Yorumlar (2)
Ramazan 5 yıl önce
Yav he he
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Tabi ki her takım puan kaybedebilir. Ama inşAllah Beşiktaş'ımız kaybetmez..