Video! Biz de bu iki günü vermiştik!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında yoğun kar yağışı nedeniyle 12. dakikada tatil edilen Beşiktaş-Mersin İdman Yurdu maçı ile 19. haftasında yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenen Trabzonspor-Beşiktaş karşılaşmasının yeni tarihlerini belirledi.

 Beşiktaş-Mersin İdman Yurdu maçının 17 Şubat Çarşamba saat 19:30'da, Trabzonspor-Beşiktaş müsabakasının ise 15 Mart Salı saat 19:30'da oynanması kararlaştırıldı. 

BEŞİKTAŞ'TAN İLK YORUM
Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, erteleme maçlarının tarihleri ile ilgili Ntvspor'a açıklamada bulundu.
Çebi, futbol federasyonun belirlediği tarihlerin kendileri için bir mahzuru olmadığını söylerken, "Federasyonumuz takdiri bu şekilde oldu. Maçlarımız çıkıp oynayacağız. Belirlenen tarihler konusunda bir itirazımız veya değişiklik talebimiz olmayacak. Bu lig bir şekilde oynanacaktı. 17 Şubat'ta Mersin İdman Yurdu, 15 Mart'ta da Trabzonspor ile karşılaşacağız. Trabzon deplasmanı öncesi Çaykur Rizespor ile yine deplasmanda maçımız vardı. Henüz bu konu ile ilgili karar almadık ama iki maç arasında 3 gün olduğu için Rize'den Trabzon'a geçip, hazırlıklarımızı orada sürdürebiliriz" şeklinde konuştu.
Beşiktaş'ın erteleme için talep ettiği 3-18 Şubat tarihlerinin kabul edilmemesini de değerlendiren Çebi, "Ertelemelerden sonra yetkililer bizden düşündüğümüz tarihleri sormuştu. Biz de bu iki günü vermiştik. Fakat 17 Şubat ve 15 Mart tarihleri uygun görülmüş" ifadelerini kullandı.


KAYNAK:NTVSPOR
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2016, 23:13
YORUM EKLE