Vida'nın alternatifi hazır!

Sezon sonunda yüksek maliyetli isimlerden kurtulmak isteyen Beşiktaş'ın Domagoj Vida'yı satarak transfer bütçesi oluşturmak istediği konuşuluyor.

GÜNDEM 09.03.2019, 12:24 10.03.2019, 21:42
810

Yeni stoper Isimat-Mirin ve sezon başında gelen Enzo Roco'dan memnun olunmayan ortamda yönetimin Kızılyıldız'ın 22 yaşındaki Boşnak stoperi Srdjan Babic'in peşine düştüğü iddia edildi. Monaco'nun yanı sıra Nice, Celtic ve Feyenoord'un da peşinde olduğu 1.95'lik dev için siyah-beyazlıların istekli takımlar arasında yer aldığı bildirildi.

Kulübüyle 2021'e kadar sözleşmesi bulunan Babic, bugüne kadar 4 farklı takımda toplam 132 maça çıktı; 9 gol attı, 3 de asist yaptı. 24 kez sarı kart gören Sırp oyuncu 1 kez de kırmızı kartla cezalandırıldı. Beşiktaş, Babic'in transferini 1,5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında bitirmeyi planlıyor.

Takvim

Yorumlar (1)
karakartal- 2 yıl önce
arkadaş bu nasıl bir iş stoper bakıyorsun adam gibi bak sizde hiçmi izleme araştırma inceleme yok elindeki rokodan ne farkı var kağnı gibi ağır yol geçen hanı bu nasıl izleme komitesi nasıl skaut ekibi bilmiyorsan öğren anlatim atletik olacak seri olacak yapılı olacak mücadeleci olacak hava hakimiyeti olacak ayağa top yapabilecek hızlı olacak teknik olacak bunlara bak bunlara neymiş yaşı gençmiş kağnı gibi olduktan sonra ne işe yarar alırsın ondan sonra satmak için akla karayı seçersin komite ve skaut ekibi akıllı olun adam gibi adam bakın almak için değil oynatmak için alın yapamıyorsanız bırakın gidin yetti be bu kaçıncı