Veli Kavlak: Yeni sezonda ben de varım

Omuz bölgesindeki problemi nedeniyle uzun süredir takımından ayrı kalan Veli Kavlak'tan büyük müjde geldi. Sakatlığı sebebiyle ameliyat olan 26 yaşındaki futbolcu, “Kendimi oldukça iyi hissediyorum. Yaklaşık 2 hafta sonra sahalara geri dönüş yapacağım. Yeni sezonda ben de varım” dedi.

GÜNDEM 04.08.2015, 10:33
1701
Veli Kavlak: Yeni sezonda ben de varım

Siyah-Beyazlı formayı son olarak geçen sezonun 25. haftasındaki Fenerbahçe derbisinde giyen ardından omuz bölgesindeki sakatlık nedeniyle uzun bir süre takımından uzak kalan Veli Kavlak’tan sevindirici haber geldi. Bu problemi sebebiyle takımının Almanya ve Avusturya’daki kamp çalışmalarına katılamayan ve ameliyat olan 26 yaşındaki futbolcunun durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Avusturya Milli Takımı fizyoterapisti eşliğinde Almanya’da tedavisi süren Kavlak’ın son durumuyla ilgili olarak yakın çevresine yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 2 hafta sonra sahalara geri dönüş yapacağım. Kendimi oldukça iyi hissediyorum. Çok uzun bir zaman geçirdim ve taraftarla tekrar buluşmak için sabırsızlanıyorum” dediği ortaya çıktı.

‘6 ay iddiaları yalan’


Sakatlığının bulunması sebebiyle yönetimin kendisinin yerine oyuncu baktığı başarılı futbolcu, “Başkanımız’ın bu konudaki kararına saygılıyım. Ancak yeni sezonda ben de varım. Hakkımda, ‘Sahalara 6 ay sonra geri dönecek’ iddiaları yazılıyor. Bunlar doğru değil. En yakın zamanda çalışmalara tekrar başlamak için gün sayıyorum. Çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Gökmen Özcan

Yorumlar (5)
PASCALL 5 yıl önce
HADİ ORDAN... GEÇEN SENE ŞAMPİYONLUK SENİN YÜZÜNDEN GİTTİ... NE SAKATLIKMIŞ ARKADAŞ... YIL GEÇTİ BİTMEDİ... NE KADAR PARA ALIP HAKETMEYEN VARSA... BUNLARDAN BİRİDE BUDUR... HARAM OLSUN....
MrKavlak 5 yıl önce
2 hafta sonra dönüş yapsa 6 ay top oynamamış ve 2 kampı - hazırlık maçlarını da kaçırmış olacak form tutması nerden baksak 2 ay alır.
BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
VELİNİN KISA ZAMANDA DÖNECEĞİNİ YÖNETİMDE HESAPLIYORDUR ZATEN. AMA YİNEDE GÖKHAN İNLER OZAN TUFAN İKİLİSİNDEN BİRİ ALINACAKTIR. ÇÜNKÜ SOSA OĞUZHAN İKİLİSİ NATİF ATİBA VELİ İKİLİSİ NATİF FAKAT OYUNU İKİ YÖNÜYLEDE İYİ OYNAYAN TOLGAY HEM NATİFSİZ HEM SAKAT. YANİ GELECEK TRANSFER BİLE BU SEZONUN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNDE NATİFSİZ KALACAKKEN VELİ DÖNECEK DİYE TRANSFER YAPMAMAZLIK OLMAZ. AYNI SORUN ÖN LİBERO BÖLGESİNDE OLMUŞ OLSAYDI EĞER SERDAR NECİP İKİLİSİYLE DELİK KAPATILABİLİRDİ ÇÜNKÜ DEFANSİF YÖNLERİ İYİ AMA ORTA SAHANIN ORTASI BU OYUNCULARLA KAPATILAMAZ AYNI ZAMANDA OĞUZHANLADA KAPATILAMAZ ÇÜNKÜ ONUNDA SAVUNMA YÖNÜ ÇOK ZAYIF. MECBUREN İKİ YÖNLÜ BİR ORTA SAHA GELECEK YADA SOSA O BÖLGEYE ÇEKİLİP OĞUZHAN FORVET ARKASINA ALINACAK BU SEFERDE HEM ORTA SAHA HEM FORVET ARKASI NATİFSİZ KALIR O DAHADA TEHLİKELİ BİR DURUM. O YÜZDEN YÖNETİM KESİNLİKLE GÖKHAN OZAN İKİLİSİNDEN BİRİNİ GETİRECEK TOLGAYIN DÖNÜŞÜYLE BİRLİKTEDE KUSURSUZ BİR ORTA SAHA KOMBİNİ ÇIKACAK.
ğjc 5 yıl önce
natif mi? kafasız mısınız siz. natif nedir ya.açın bi sözlük.
Kartal 5 yıl önce
Ertuğrul Karanlık malından kurtulduk. oyuncularımıza at kanı ejderha kanı vs.. vere vere manyak ettidi takımı..!