Veli Kavlak'ın kararı bekleniyor

Kayserispor'un başına getirilen Sergen Yalçın Veli Kavlak ile görüşüp ikna etmeye çalışacak, Veli ikna edilirse Kayseri imzalar atılacak.

GÜNDEM 09.01.2017, 02:47 09.01.2017, 02:50 kartalbakışı.com
681
Veli Kavlak'ın kararı bekleniyor
-Sergen Yalçın Veli ile görüşecek
Teknik direktörlüğe Sergen Yalçın'ı getirmesinin ardından transfer çalışmalarına hız veren Kayserispor, Beşiktaş'ta forma giyen Veli Kavlak'ın transferinde mutlu sona yaklaştı. Sarı-kırmızılı yönetimin, Beşiktaş'ı ikna ettiği, transferin bitmesi için ise Veli'nin kararının beklendiği öğrenildi. Teknik patron Sergen Yalçın ise bugün Veli Kavlak ile özel bir görüşme yapacak ve kendisini Kayserispor'a davet edecek.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir ise "Yangın tüpü elimizde. Gereken müdahaleyi yapıyoruz" dedi. Antalya'da transfer çalışmaları da sürdürdüklerini söyleyen Bedir, "Şartları iyileştirmek için çalışıyoruz. Kayserispor, Kayseri'nin takımı. Bize verilen bu zor görevi başarmak zorundayız. Transferler yapıyoruz. Görüşmeler yapıyoruz. Şu an bir sorun yok. Sergen hocamız takımın başına. Transfer listemiz elimizde. Yapacağımız takviyelerle birlikte bu takımı kurtarmayı hedefliyoruz" dedi.

Fotomaç
Yorumlar (1)
kartal 4 yıl önce
yapmayın veli atibanın yerine kalsın hatta beraber oynayacakları maçlar olacak.