Veli Kavlak, Beşiktaş yönetiminin teklifine hayır dedi

Beşiktaş yönetimi yıllık 1.7 milyon euro maaş alan Veli Kavlak'a tazminat bedeli olarak 1 milyon euro önerirken, 29 yaşıdaki futbolcu bu öneriyi kabul etmedi.

GÜNDEM 01.08.2018, 11:43 02.08.2018, 11:17
2532

Beşiktaş'ta bu sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Veli Kavlak ile yolları ayırmayı planlayan yönetimin yeni teklifine 29 yaşındaki futbolcudan olumsuz yanıt geldi. 

Sakatlıktan yakasını bir türlü kuramayan Veli Kavlak ile bu sezon öncesinde yollarını ayırmayı planlayan Beşiktaş yönetimi, 1.7 milyon euro maaş alan 29 yaşındaki futbolcuya tazminat bedeli olarak 1 milyon euro teklif sunuldu. Veli Kavlak ise siyah beyazlı yönetimin bu önerisini kabul etmedi. 

AYNI TEKLİF ARAS ÖZBİLİZ'E DE YAPILDI

Beşiktaş yönetiminin yollarını ayırmak istediği bir diğer futbolcu Aras Özbiliz'e de benzer teklif yapıldı. Senelik 1.2 milyon euro maaş alan Aras Özbiliz de yönetimin tazminat önerisini kabul etmedi.

Aras Özbiliz'in Beşiktaş'la olan sözleşmesi 2020'ye kadar devam ediyor.

Futbol Arena

Yorumlar (2)
karakartal- 2 yıl önce
utanın be insan istenmediği bir yerde kalırmı paradan önce insanın onuru gelir ne taraftar ne yönetim sizi istemiyor çekin gidin bu insanlarda sizden kurtulsun yetti be
Bjk Zihni 2 yıl önce
AY BU NE YÜZSÜZLÜK. BJK DÜŞMANI KARDEŞİM NE VERDINIZ DÖRT DÖNÜM BOSTAN YANGEL OSMAN. OHHHH BILIYORKI BU PARAYI KIMSEDE BULAMAM. YATMA PARASI. BAŞKAN BUNLARIN DEFTERI NI DÜR. BUNLAR BJK NIN EMICILERI GEREYI NEYSE GÖNDER GITSINLER.....