Veli Kavlak'a Fransa daveti

Veli Kavlak'a sadece Beşiktaşlı taraftarlar değil, Avusturya Milli Takımı Teknik Direktörü Marcel Koller de büyük umut bağlıyor.

GÜNDEM 06.03.2016, 13:32 06.03.2016, 13:33
1026

 Omzundan geçirdiği operasyonların ardından sezonun ikinci yarısında formasına kavuşan Veli Kavlak’a sadece Beşiktaşlı taraftarlar değil, Avusturya Milli Takımı Teknik Direktörü Marcel Koller de büyük umut bağlıyor. 

Sakatlanmadan önce Avusturya Milli Takımı’nın temel taşlarından biri olan siyah-oyuncunun hem sağlık hem de fizik durumunun, İsviçreli teknik adam tarafından yakından takip edildiği öğrenildi.

Antrenmanlar dışında ekstra çalışmalar da yapan Veli Kavlak’ı her fırsatta arayan Marcel Koller’in, başarılı oyuncuya kendisini Fransa’da düzenlenecek 2016 Avrupa Şampiyonası finallerine götürmek istediğini söylediği belirlendi. 

Veli Kavlak’ın, Ziraat Türkiye Kupası’ndaki maçlarını yardımcılarına takip ettiren Koller’in, siyah-beyazlı futbolcunun çalışmalarından memnun olduğunu ve bu düşüncelerini kendisiyle paylaştığı ifade edildi.

Veli Kavlak, Avusturya formasını son olarak 18 Kasım 2014’te Brezilya’ya 2-1 mağlup oldukları özel maçta giymişti. Marcel Koller’in gözdeleri arasında yer alan Beşiktaşlı oyuncu bu maçta 90 dakika sahada kalmıştı. (Milliyet)
Yorumlar (0)