Ve Rüştü Reçber konuştu

Türk futbolunun efane kalecisi Rüştü Reçber, Galatasaray-Beşiktaş maçında sarı kırmızılıların golüne sevindiği iddiası üzerine bir açıklama yaptı.

GÜNDEM 25.05.2015, 13:59
3480
Ve Rüştü Reçber konuştu

Türk futbolunun efsanelerinden, Hürriyet yazarı Rüştü Reçber'in Galatasaray-Beşiktaş maçı sonrası sosyal medyaya düşen bir görüntüsü büyük yankı yarattı.

 

Twitter ve Facebook'ta yapılan yorumlarda; Arda Turan ve Haluk Ulusoy'un yer aldığı tribünde, oğlu Mehmet Burak ile birlikte oturan Reçber'in, Galatasaray'ın attığı gole sevindiği iddia edildi.

Fenerbahçe'de 13, Beşiktaş'ta 5 yıl forma giyen Rüştü Reçber, sosyal medyada dolaşan yorumlar üzerine hurriyet.com.tr'ye bir açıklama yaparak, olayın aslını anlattı. Reçber, şunları söyledi:

"Ben spor yazarı ve TV yorumcusuyum. Galatasaray-Beşiktaş maçına, bu önemli müsabakayı yerinde izleyip okuyuculara en doğru şekilde anlatmak amacıyla gittim. 8 yaşındaki oğlum Mehmet Burak da herkesin bildiği üzere Galatasaray'ın altyapısında futbol oynuyor. Mehmet Burak futbolu çok seviyor, bu maça gitmek istedi, ben de götürdüm. Karşılaşmayı baba oğul birlikte seyrettik. Galatasaray'ın golüne sevindiğim iddiası tamamen gerçek dışı. Benim taraf tutmam söz konusu bile olamaz. Oğlumun sevinç gösterisine tebessüm ettim. Bütün olay budur."

Yorumlar (5)
hakan güzgülleri 6 yıl önce
nelerle uğraşıyoruz
ceco 6 yıl önce
lan bi gidin be şimdidde rüştüylemi uğraşıyorsunuz gavatlar
tevfik berberoğlu 6 yıl önce
bu videoda herşey apaçık ortadadır HALUK ULUSOY denilen şahsiyet türk futbolunun başında senelerce kalmış beşiktaşı katletmiştir galatasarayın 4 yıl şampiyon olduğu yıllarda federasyon başkanlığı yapmıştır adamlardakı aidiyat duygusuna bak birde bizimkilerdekine yıldırım demirören gibi bir şahsiyet federasyon başkanı iken beşiktaşın düşürüldüğü durumlara bak allah hepsini bin beter yapsın çolugundan çocugundan çıksın hepsinin
Sadik Saliverdi 6 yıl önce
Tevfik aynen sana katiliyorum, gsli birine gonderdim bu videoyu, bana cevap olarak tupcunun resmini gonderdi
eses eses 6 yıl önce
bizi sittin sampiyon yapmazlarrrr bizim lobi yok karizma yok tecrube yok kalite traftar dan baska hic birsey yok