Ve açıklama yapıldı! Şenol Güneş ile anlaşıldı mı?

Beşiktaş'ta teknik direktörlük konusunda sıcak saatler yaşandı.

GÜNDEM 10.06.2015, 20:08
3733
Ve açıklama yapıldı! Şenol Güneş ile anlaşıldı mı?

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi Beşiktaş Kulübü Yöneticileri Merin Albayrak Mete Vardar  ve Teknik Direktör Şenol Güneş, siyah beyazlı yönetici Ahmet Nur Çebi'nin Altunizade’de bulunan ofisinde bir araya geldi.

Uzun süren görüşmelerin ardından Ahmet Nur Çebi ve Metin Albayrak basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


Metin Albayrak görüşme ilgili sorular; "Şenol Güneş ile bugün bir görüşme gerçekleştirdik. Şu ana kadar hehangi olumsuz bir durum yok. Ancak yarın bir görüşme daha gerçekleştirip ufak tefek pürüzleri halledeceğiz." dedi. 

Sambade'nin görevinden ayrılıp ayrılmadığıyla ilgili soruya ise Ahmet Nur Çebi;  "Bizim sözleşmeli hocamız. Kontratımız devam ediyor." dedi.

Yorumlar (14)
samim 5 yıl önce
yazıklar olsun saatlerdir bekletiyosunuz.
eagle63 5 yıl önce
ahmet nur çebi verecekleri parayı düşürmeye çalışıyordur bence bu iş olmaz
Ertan 5 yıl önce
7 saatte sonuç alınamıyorsa yarın yapılacak görüşmenin hiçbir anlamı olamaz.Rıza da Mersin'e imzaladığına göre tek seçenek Şifo kalmış bu durumda..
Sergio 5 yıl önce
Elalem 7 saatte dünyanın öbür ucuna gidip star futbolcu alıp geliyor,bizimkiler bakkal dükkanı gibi onun hesabı bunun gideri yapıyor,amk basiretsizleri
Hasan 5 yıl önce
Sonradan sürpriz yaşanmaması adına detaycı olunması iyidir. Milyonlarca taraftarı olan bir camianın yüzmilyonlarca dolarlık takımını emanet edeceksin, bakkaldan ekmek almıyorsun. Asıl "5 dakikada anlaştık" diyenlerin sorgulanması, eleştirilmesi lazım
Sergio 5 yıl önce
Senol Günesden bahsediliyor,baskasi olsa incelersin ama bahsi gecen Senol Günesse 5 dakika bile fazla.
Hasan 5 yıl önce
Sergio mesela pek kimsenin haberi yoktur ama Şenol Güneş geçen sene eşinden boşandı. Beşer şaşar! Yani demek istediğim kişileri ne gözünde büyüteceksin, ne de küçülteceksin. Kurumsallık neyi gerektiriyorsa ona göre davranacaksın. Bu yönetim belirlenmiş kuralları uygulamak üzere görevlendirildi.
2016 Seçimlerini bekleyin 5 yıl önce
Ne bu ya sanki elazığspora çağırıyoruz şenol beyi.Beşiktaş ulan burası göbek atarak gelmen lazım sen kimsin trabzonu korede 2 takımı çalıştırdın beyefendi naz yapıyor.Geleceksen de gelme artık futbol adamlığını beğeniyorum ama ayıptır yahu küçülttün fikret orman yazıklar olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın