Vagner Love için geri sayım!

Siyah-beyazlılar, Brezilyalı golcü için Aytemiz Alanya’ya son olarak 2 milyon euro bonservisin yanı sıra Mitrovic, Mustafa Pektemek ve Cyle Larin’den ikisini kiralık olarak vermeyi teklif etti.

GÜNDEM 24.01.2018, 01:54 24.01.2018, 16:39
807

Golcü transferinde rotasını Vagner Love’a çeviren Beşiktaş, Aytemiz Alanyaspor’la ikinci kez temas kurdu.

Slimani, Sakho ve Welbeck gibi oyuncuların çok maliyetli olması nedeniyle Love’u kadroya katmaya karar veren siyah-beyazlı yönetim, Alanyaspor’a 2 milyon euro bonservis bedelinin yanı sıra Mitrovic’i kiralık olarak önerdi. Kartal, Mustafa Pektemek-Cyle Larin ikilisinden birini yine kiralık olarak vermeyi de kabul etti.

***

Vagner Love konusunda Alanyaspor’un son kararını beklemeye geçen Beşiktaş, olumsuz yanıt gelmesi durumunda ibreyi yine Chicharito’ya çevirecek. Meksikalı golcünün de tıpkı Love gibi siyah-beyazlı takıma gelmek istediği belirlendi. Dünya Kupası öncesi sürekli oynayabileceği bir takıma gitmek isteyen Chicharito ile bağlarını koparmayan Beşiktaş ilk olarak Love’u renklerine bağlamayı planlıyor.

***

Hem forvet hem kanat

Bu transfer için olumlu adımlar atan siyah-beyazlı yönetimin birkaç gün içerisinde Love’u antrenmanlara çıkarabileceği iddia edildi. Öte yandan her konuda anlaşma sağlanan Love’un hem kanatlarda hem de forvet arkasında oynayabilmesi nedeniyle tercih edildiği belirtildi.

***

Kaynak: Milliyet / Serdar Sarıdağ

Yorumlar (0)