Üzerinde güneş batmayan ülke

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Avustralya'da Beşiktaşlılar ile buluştu.

Üzerinde güneş batmayan ülke

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Avustralya'da Beşiktaşlılar ile buluştu.

Avustralya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Güngör Yurtseven'in davetiyle bu ülkeye giden Başkan Fikret Orman, düzenlenen gecede Beşiktaşlılar ile bir araya geldi.

Avustralya Beşiktaşlılar Derneği ve Beşiktaş Melbourne Futbol Okulu'nun düzenlediği geceye Futbol Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak ile birlikte katılan Başkan Fikret Orman, "Burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Avustralya'daki faaliyetlerimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Vodafone Arena inşaatının yoğun bir şekilde devam ettiğini hatırlatan Orman, "İngiliz İmparatorluğu için 'Üzerinde güneş batmayan ülke' sözü gibi, artık Beşiktaşımız da üzerinde güneş batmayan bir kulüp olmuştur" ifadelerini kullandı.

Başkan, Futbol ile Basketbol takımlarının Avustralya ve Çin gibi ülkelere de gideceğini sözlerine ekledi.

Melbourne Futbol Okulumuzun kuruluşunun 4. yıldönümü sebebiyle gerçekleştirilen gecede tüm konuklarla yakından ilgilenen Başkan Fikret Orman, davetliler ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve futbol okulumuzun şeref defterini imzaladı.

Avustralya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı ve Melbourne Futbol Okulu sahibi Güngör Yurtseven, Başkan Fikret Orman ile Futbol Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak'a teşekkür etti.

Yurtseven, "Başkanımızın ve Yönetim Kurulumuzun özverili çalışmaları bütün camiamızı çok mutlu ediyor. Ayrıca futbol okullarımızın dünyaya yayılmasını sağlayan Ufuk Pak ve ekibinin büyük gayretlerini de takdir ediyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
andersen
andersen - 4 yıl Önce

andersenden masallar....yiyene tatlı rüyalarrr...

B.j.K 1903
B.j.K 1903 - 4 yıl Önce

Niye rüya olsun F.orman şimdiye kadar ne dediyse yapti.F.orman adam gibi adamdır.

Keremcan
Keremcan - 4 yıl Önce

Başkanla daha güzel günler bizi bekliyor

hamdı
hamdı - 4 yıl Önce

besıktas tarıhının en parasız. becerıksız. zavallı baskan musveddesı. Allah kurtarsın besıktası bu herıf ve kapı kopegı yagcı adanlarından. sıktırın gıdın.