"Üzerimize Düşeni Yapacağız"

Beşiktaş eski yöneticilerinden ve Divan kurulu üyesi Levent Erdoğan, Kartal Bakışı Düşünce Platformu üyeleriyle birlikte Beşiktaşlılarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

"Üzerimize Düşeni Yapacağız"
Türkiye'nin bir çok noktasında birliktelik toplantıları yapan Erdoğan, dün akşam da, Beşiktaş trübünlerinin unutulmaz ismi spor yazarı Alen Markaryan'ın İstanbul'da bulunan restoranında Beşiktaşlılarla bir araya geldi.

Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı gecede, Levent Erdoğan Beşiktaşlıların görüşlerini dinleyerek düşüncelerini paylaştı.

Beşiktaş'ın birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu süreçten geçtiğinin altını çizen Erdoğan, kendisi ve ekibinin Beşiktaş için her türlü çalışmayı bağımsız olarak ortaya koyduğunu söyleyerek, üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalıştıklarını belirtti.

Beşiktaş trübünlerinin efsane ismi Alen Markaryan ise, Levent Erdoğan'ın ziyaretinden mutluluk duyduğunu, Beşiktaş camiasının her kesimiyle kenetlenerek başarıya ulaşabileceğini söyledi.

Levent Erdoğan, İstanbul ve Anadolu'da Beşiktaşlıları bir araya getirecek organizasyonlarının süreceğini belirtti ve davete katılanlara teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2016, 16:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Semih+%C3%87%C4%B1tal
Semih+%C3%87%C4%B1tal - 3 yıl Önce

Beşiktaşın hakkını yedirmeyin. Bir birinizle didişmeyin birlik olun başka Beşiktaş yok.

Murat+B%C3%BClb%C3%BCl
Murat+B%C3%BClb%C3%BCl - 3 yıl Önce

Levent abi hakkımız yeniyor destek ol.

Mr+24
Mr+24 - 3 yıl Önce

Bence sen ve senin gibiler beşiktaşı böluyor sayın erdoğan sen en son konuşacak insansın

1903
1903 - 3 yıl Önce

Muhalefetin bu süreçte destek vermesi güzel. Levent Erdoğan son dönemde imajını düzeltti. Beşiktaş için önemli çalışmalar yapıyor