Ürkmezgil: Allah onları ıslah etsin

Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Ürkmezgil, Radyospor'dan Özgür Sancar'a özel açıklamalarda bulundu! İşte o açıklamalar...

GÜNDEM 13.02.2017, 18:11 14.02.2017, 11:09
717

''Beşiktaş'ın kollandığı konusundaki polemiklere girmiyoruz. Keşke herşeye böyle tepki gösterilebilse, ayrıca bize bu yapılan hareketin büyük bir algı operasyonu olduğunu düşünüyorum. Bu istifalar falan Beşiktaş kollandığı için yapılıyorsa, allah bu insanları ıslah etsin.
Biz hem hakkımızın yendiğini düşünüyoruz, hem aleyhimize haksız kararlar veriliyor, hem de kollanan biz oluyoruz. Bu bir algı operasyonu. Biz bütün hataları alt alta yazdığımızda herkes adına bir denge olduğunu düşünüyoruz, böyle olmasını istiyoruz. Bizimle ilgili bu söylemleri Advocaat gibi bir Avrupalı'nın söylemesini anlayamıyoruz. İzan diye bir şey vardır, bunu anlamakta güçlük çekiyoruz.

Bizimde bir sabrımız var, bize yapılanlarla ilgili vereceğimiz cevapları yönetim kurulu başkanımız bilir ama yöneticilerimizinde bir sabrı var. Tepkimizi gösterebiliriz.
Şampiyonluğa inanıyoruz!

Biz Karabükspor karşısında kötü bir günümüzdeydik, oynanan silik ve temposuz futbol bizi üzdü, biz rakiplerimizin performansına bakarak durumumuzu belirlemiyoruz. Biz kendi işimize bakıyoruz.
Bizim şampiyonluğa inancımız üst seviyede, inşallah mutlu sona biz ulaşacağız. Derbi ve Karabükspor maçları inancımızı sarsmadı, kupa zaten farklı bir kulvardı. Karabükspor mağlubiyetini ise bir yol kazası olarak görüyoruz.
UEFA'da hedefimiz galibiyet, 11 kişi sahaya çıktığımız müddetçe bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Sahaya çıkıp mücadeleyi kazanacağımızı düşünüyorum.

Ajansspor

Yorumlar (0)