Umut Güner Eder için pazarlık masasında..!!

Siyah-Beyazlı yöneticilerden Umut Güner, golcü Eder için Fransa’da Lille ile masaya oturacak. Bu futbolcuyu kiralamak isteyen yönetim Lille ile kıran kırana pazarlık yapacak.

GÜNDEM 19.01.2017, 09:31 19.01.2017, 09:31 kartalbakışı.com
3858
Umut Güner Eder için pazarlık masasında..!!
Beşiktaş forvet transferinde büyük bir hareketlilik yaşıyor. Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner bugün Fransa'da Lille'li yöneticilerle Eder için pazarlık masasına oturacak. Siyah- Beyazlı yönetim Portekizli yıldız için daha önce önerdiği sezon sonuna kadar kiralama bedelini artırarak 1 milyon 200 bin Euro'ya çıkaracak. Daha önce Eder'i sezon sonuna kadar kiralamak için 1,5 milyon Euro isteyen Fransız kulübünün yöneticilerinin teklife ne cevap vereceği merakla bekleniyor. Teknik Direktör Şenol Güneş'in yönetimden özellikle Eder'in alınmasını istemesi nedeniyle Umut Güner'in bu rakamı artırabileceği öğrenildi

Eder'in yakın çevresine Beşiktaş'a gitmek istediğini söyleyerek, "Beşiktaş yıldızlara sahip iyi bir takım. Lille'de yedek olmak istemiyorum. İstanbul'da kendimi kanıtlayabilirim. Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde yer alması da bana cazip geliyor" dediği öne sürüldü. Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner'in Eder'in transferi için Lille ile yapacağı görüşmelerde tam yetki aldığı gelen bilgiler arasında.

Beşiktaş Eder'i transfer etmek için Fransız ekibi Lille ile pazarlıklarını aralıksız olarak sürdürüyor. Bu transferin bitme ihtimalinin güçlendiği öne sürüldü.

Takvim
Yorumlar (1)
KARTAL ŞEYHMUS 4 yıl önce
ŞENOL HOCA DA ADAMI ÇOK İSTİYOR HAYDİ YÖNETİM GENE AKLINIZI KULLANIN VEDE BU TRANSFERİ BİAN EVVEL HAYIRLISIYLA BİTİRİN İNANIZKİ O ZAMAN BEŞİKTAŞIN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ 2/3 SENE LİGİ DOMİNE EDER BU TAKIM